Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha harántfekvésből nem fordul...

Ha harántfekvésből nem fordul be a baba, akkor hagynak vajúdni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném. A harntfekvés a legveszélyesebb a fekvési rendellenességek között.
2011. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szülés szempontjából veszélyes vagy már a terhesség során is?
2011. aug. 17. 18:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag, ha nyílik a méhszáj és elfolyik a magzatvíz. Terhesség alatt semmi gond.
2011. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biztos hülye kérdés, de sokszora buksiját a bordámnak nyomja. Nem tudja megsérteni magát odabent? Vagy alvás közben nem tudom megnyomni?
2011. aug. 17. 19:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a babának ettől. Kb olyan, mintha a medencecsonthoz nyomódna a feje. Csak nyugalom, engedd el magad, hátha még be is fordul a végére.
2011. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ideje még van (32. hétben vagyok), csak már most nagyon nagy baba, nem tudom, hogy helye van-e befordulni. Érezni lehet, ha befordul?
2011. aug. 17. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagy rugdosódást lehet érezni. De olyan is van, h az anya észre sem veszi. Már csak 8 hét! Szép élményeket és jó egészséget!
2011. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2011. aug. 17. 19:45
 9/12 anonim ***** válasza:

32 hetesen még faros volt a lányom, 34 hetesen átfordult harántba - azt hittem szét fog szakítani úgy feszített, majd 35 hetesen végre csak befordult fejvégűbe.

Én nagyon is éreztem, hogy átfordul, mert eléggé fájdalmasan csinálta. De valaki tényleg észre sem veszi!

Reméljük ügyesen befordul majd neked is, még van ideje!

2011. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majdnem mintha én írtam volna az előző választ. 34 hétig faros volt a lányom, akkor befordult harántba. Engem a dokim be is fektetett pár napra a kórházba, és kaptam tüdőérlelő injekciót meg magnézium infúziót. 35. héten újra forgolódni támadt kedve, de nem a helyes irányba, hanem újra medencevégűbe. Mind a kettő forgását éreztem rendesen, azt hittem kiszakad mindenem a gyerekkel együtt. Miután visszafordult még többször helyezkedett. Hol rendesen popsival kifelé volt, hol a lábát tette a kijárathoz. Nekem az orvosom azt mondta, hogy ez veszélyes, mert szétrúghatja a magzatburkot és a magzatvízzel együtt a köldökzsínór is előreeshet. Ezért be is kellett feküdnöm 37 hetesen a kórházba, és a 38. héten megcsászározott. Nem hagyott vajúdni.
2011. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!