Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után nem engedik...

Császár után nem engedik túlhordani?

Figyelt kérdés

Akinek az első császár volt, hogy alakult a 2. szülés?

Nekem azt mondta a dokim, hogy nem engedi továbbvenni, de azt még nem fejtette ki, hogy mit ért pontosan ez alatt.

31 hetes vagyok.


2011. aug. 16. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem engedte...

Nagy babának gondolta/mérte a kisfiam (3800 gr-al született) így amikor a 39. hetet betöltöttem és császározott. Azt ígérte, ha addig elindul magától, megszülethet természetes úton, de tovább nem vállalja a felelősséget, mert túl fiatal sem vagyok (39)

2011. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 2 hét túlhordás után született meg császárral. A 2. terhességnél már az elején megkérdeztem erről az orvosomat, mert szinte rettegtem az újbóli túlhordástól. Mivel programozott császárra készültünk, ezért úgy beszéltük meg, hogy 39 hetesen lesz a műtét. A babát kicsinek saccolta, így inkább várt volna még a műtéttel, de a hegem elkezdett fájni és szúrni, ezért már 38+2 naposan császározott.
2011. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Az én fiam 3 éves, őt 9 nappal hordtam túl, indították, de nem tudott kibújni.

Most a hugival nagyon szeretném átélni a természetes szülést, jó lenne, ha magától megindulna.:)

Remélem úgy lesz, sok boldogságot nektek.:)

2011. aug. 16. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, ...még nem vagyunk túl a 2. szülésen (36. hét) de nekem is azt mondta a dokim, hogy nem engedi túlhordani. A fiamat 2 éve 4 nappal hordtam túl indították, császár lett. Én szeretnék most is császárt (kérlek ne kövezzetek meg ezért...) ha nem felejtem el megírom végül mi lett.
2011. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!