Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki 36hétre szült babát...

Aki 36hétre szült babát mekkora súllyal centivel? Mennyit voltatok kórházba?

Figyelt kérdés
nagyon félek hogy egy front meghozza:(
2011. aug. 12. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
szia én 37 hét első napján szültem nem számítottunk koraszülöttnek (novemberben) 2980 volt a babám semmi baja nem volt ,egy órát volt inkubátorba 6 napot voltunk korházba de csak mert besárgult.Már készen áll ne aggódj.
2011. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

36+6 napra 3630g és 47cm

Tökéletes és egészséges.5.napon jöttünk haza,mert császár volt.

2011. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 37+3 hétre szültem a kisfiamat,aki 3090 gramm,és 54 centi volt,2.5 napot voltunk kórházban.
2011. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kereken 36 hétre szültem, 3280gramm, 52 cm. Mi sokat voltunk kórházban, mert besárgult. Összesen 10 napig tartottak még bent szülés után, de még sokáig sárga volt.
2011. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36+5 napra 2670g-al, 46 cm-el. 4 napot voltunk kórházban.
2011. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor remélhetőleg nem lesz gond ha előbb jön:)

hogy zajlott a szülésetek?hogy indult?mikor menteteke a kórházba?

2011. aug. 12. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó elötti vagyok.

Nekem hamar, 34 hetesen beindult a szülés, mert nagyon kátyus uton utaztam 1 órát. A SPARban vásároltunk, ott jöttek rám a görcsök nem sokkal utazás után. Irány a korház, visszatartották. 2 hét mulva péntek reggel fájásaim voltak, de a doki megígérta, aznap hazamehetek. Én kértem, h mehessek haza. Egész nap nem volt jó sehogy sem, se ülni, se állni, aludni sem tudtam. A baba nagyon keveset mozgott, mert napi 4 nyugtatót kellett szednem. Estére felment a vérnyomásom, irány a korház. Egész éjjel nem tudtam aludni, 10 perces fájásaim voltak. Vizitre 2 percesek voltak. Hívták a dokimat, aki végre kimondta: szülünk. Onnantól gyors volt, addigra 6cmre kinyíltam.

De mindenkinél más. Tényleg érzékenyek a babák a frontra, az ablakból mindig figyeltem a taxikat és frontkor mindig sok volt :)

Nem lesz már neked korán a szülés! Nyugodj meg!

2011. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem is 34 hetesen visszatartották a babóm.nekem valószínű h a hideg front miatt.nekem is a boltba kezdődött :) csak nekem CBA-ba:)mentem reggelit venni és haza már alig tudtam jönni nekem a derekamra hatott ki.
2011. aug. 13. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!