Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen gáttájéki visszérrel...

Milyen gáttájéki visszérrel szülni? Akinek volt leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Még csak 23 hetes vagyok, de már egyre rondább a visszér a combomon, ami a gátig is elment, és eléggé fájdalmas, lüktet. Olyan, mintha már nyomná a baba súlya ott lent, néha a WC-zés is fájdalmas, mintha ott szét akarna szakadni a nyomástól. Akinek volt gáttájéki és konkrétan ott visszere, annak milyen volt a szülés? Nagyon fájt? Már szültem, de az elsőnél nem volt ilyen problémám, csak a combomon volt visszér. Félek, nehogy az erőlködéstől valami baj legyen.
2011. aug. 10. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Meg lehet idoben kapod a választ. Nekem is ugyanez volt a másodiknál a szeméremejakban hatalmas visszér éktelenkedett alig vártam hogy megszulessen a kicsike. -Most készulok visszé műtétre igy találtam a kérdést bár mást kerestem- A dokinénim inditotta is miatta a szulést -nyitva volt a méhszáj- de semmi gond nem volt az erolkodes miatt igaz gátvádelemmel szultem mert a doki nem szivesen vágott volna a visszér miatt ott a gátnál. Jobban fájt mint a gátmetszés. Amugy nekem még azsulés után 6 hétig kellett injekciozni magam kérdezz rá a dokidnál erre. Meg gondolom kell hordanod fáslit vagy vmi kompresszios harisnyát csak ugye azok gáttájékon semmit sem érnek. Na remélem hasznos volt még az info. Konnyu szulest.
2011. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!