Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől van, lehet hányingere a...

Mitől van, lehet hányingere a kismamának a végefelé?

Figyelt kérdés

37.hetet töltöttem be, és napok óta egyszerűen folyamatosan hányingerem van :(

pocak lejjebb, nem valószínű, hogy a baba nyom...

enni is alig bírok :(

se terhességem elején se előző terhességemben sem volt soha hányingerem, max étvágytalanság, amúgy sem vagyok hányós típus, soha....


de ez már borzalom ami napok óta megy :(

ugye baja nem lehet a babának?


2011. aug. 9. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy pszichés oka van nálad? Ahogy közeledik a kiírt időpont a kismamák többsége egyre feszültebb,idegesebb, szorong. Ehhez az állapothoz társulhatnak fizikai tünetek is (pl. mint egy fontos vizsga előtt)hasmenés, émelygés, hányinger. Én erre tippelnék, mert nálam is ez van. Szerintem ettől semmi baja nem lehet a babádnak...


36 hkm

2011. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 37.héten a baba már mindent nyom,hiába gondolod,h már lejjebb van.Én a 3.terhességem végén szinte minden evés után hánytam,annyira nyomtak-ikrek voltak-.Belefeküdt a gyomrodba.:))
2011. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

stressz miatt nem nagyon, annak nálam más tünetei vannak :)

inkább akkor az hogy nyomorgatja a szerveim :(

2011. aug. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!