Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen veszélyekkel jár, ha...

Milyen veszélyekkel jár, ha valaki nem várja meg a 6 hetet a szex-szel szülés után?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ajánlatos kivárni.Ha volt gátmetszés akkor ez sérülhet és a méhszáj.Képzeld el,hogy ott mekkora test jött ki és,hogy kitágult a hüvely.Mindennek regenerálódni kell!

2008. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt mondhattam volna, hogy sajnos császárral szültem.
2008. márc. 4. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is császáros voltam, 2× is. Elsőnél kivártuk,de másodiknál már nem. Nem lett semmi probléma. Viszont az első együttlétnél nekem "a lassan de biztosan" elv vált be. Csak akkor kezdjetek bele ha te is akarod (ne csak azért,mert mondjuk apuci nem bírja)
2008. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Apuci türelmes, óvatos:) Ő csitit engem, hogy várjuk ki. Én nem bírom:)
2008. márc. 4. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én természetes uton szültem és a 4ik héten voltam együtt párommal(ekkor már nem véreztem)most megint vérzek,szerintem felszakadt vmi.

csak ovatosan

2008. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!