Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Május elejére vagyok kiírva,...

Május elejére vagyok kiírva, miket kell bepakolnom a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kórházra gondolsz,akkor semmit,mert ott megadnak Neki mindent,csak akkor kell vinni,amikor hazaengednek Benneteket.Akkor a férjed viszi a már előkészített babaruhácskát. :)

Boldog Babavárást,jó egészséget!

2009. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Na ez így nem igaz.Kórháza válogatja.Én Salgótarjánba szülök és ott mindent nekünk kell vinni.Én pakoltam rékli/kis ing,body,rugdalózó,kocsikabát,textil pelenka,eldobható pelenka,törlőkendő,popsiápoló,sapka,zokni,kis cipő.A pólyát nem tudom még nekünk kell e vinni,de összekészítettem és majd beszélek a védőnővel.

Én május közepére vagyok kiírva.

2009. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

A kórházba a szülésznők megmondják, hogy mi kell, adnak-e ruhát a babának, vagy neked kell vinni.

A többi attól is függ, hogy veled lesz-e a baba egész nap. Textil pelenka jól jöhet, és nekem jól jött, hogy volt nálam eldobhatós is és nem kellett a csecsemősökért rohangálni, ha éppen elfogyott és tisztába kellett tenni.

2009. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó vagyok. Ha kiváltod előre a popsikrémet, meg veszel popsi törlőt, akkor én azokat is bevinném. Én nem vittem és tudtam nélkülözni, de most már vinném.
2009. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Akkor nekem szerencsém volt,mert semmit nem kellett vinnem a kórházba.Az igaz,hogy kórháza válogatja,de azért az alap dolgokat a kórházban megadják.A babámmal voltam szinte egész nap egy szobában,és mindig felügyeltek ránk.Panaszra semmi okom,teljes ellátásban részesültünk mindketten.
2009. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Érdemes elmenni szülőszoba látogatásra.Vagy ha lesz szülésznőd,ő is elmondja.Nem tudom hol fogsz szülni, a Sz.fehérvári kórház listája:

Gyermekágyra:

-lapos befelé forduló emlőbimbó esetén, pillangó alakú bimbóvédő

-szoptatós tea

-evőeszköz

-egészségügyi betét


Újszülött kórházi ellátásához javasolt:

-1-2db textil pelenka

-popsi törlő

-vékony pamut sapka

-kesztyű (a karmolás miatt)


Hazaadáshoz:

-textil pelenka

-body

rugdalózó

bébihordozó,v.mózeskosár


De szerintem majd úgyis ott fog kiderülni, és apuka majd viszi a többit ami még kell:)

Üdv:33 hetes kismama

2009. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom miért lettem lepontozva (2 válaszoló vagyok)de nekünk a védőnőnél alá kellett irni 1 papirt hogy tájékoztatott arrol hogy mindent vinni kell!
2009. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szió, itt megtalálsz mindent, amit vinned kell. Könnyű szülést és jó egészséget!!!


[link]

2009. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!