Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nap melyik szakaszában...

A nap melyik szakaszában indult meg a szülésetek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy melyik napszakban fordul elő,hogy megindul a szülés.Mennyivel valószínűbb az hogy elsétálok a boltba és akkor elfolyik a magzatvíz vagy az hogy alvás közben?Én úgy érzem,hogy éjjel fog kezdődni a "nagy" nap))

38hkm


2011. júl. 28. 12:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hajnal fél háromkor folyt el a magzatvíz. Rá kilenc órára született meg a kisfiam.
2011. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%
nekem nagyon gyors szulesem volt/ 4 percesekkel kezdtem ejszaka 1 korul, 2 es fel ora mulva meglett a fiam gatmetszessel. alig ertunk be a korhazba:)
2011. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hajnal 3:15-kor kezdődtek a fájások (12 percesek), 10:30-11 között értünka kórházba, ott burokrepesztés, oxitocin után délután 14:15-kor született meg a kislányom.

Sok sikert neked, remélem úgy lesz, ahogy szeretnéd, ahogy eltervezted.


Nekem szülés előtt kb 1 héttel egyik este 3 órán keresztül voltak szabályos fájásaim, de nagyon nem szerettem volna szülni menni, mert addigra már el voltam fáradva (este 6-7 óra lehetett). Nagyon megijedtem az egésztől, pedig már hetek óta készültem rá, mert rengeteg jóslóm volt, de valahogy aznap úgy éreztem, hogy nem vagyok erre felkészülve, hogy nem tudom megcsinálni. Akkor mondtam is a férjemnek, hogy én nem így tervezetem, én nappal szeretnék szülni, kipihenten, stb. Szerencsére abbamaradtak a fájások, és a tényleges szülés úgy zajlott, ahogy terveztem, hajnali kezdéssel, fitten, kipihenten vártam a nagy pillanatot. :)

2011. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

1. babánál reggel 7-kor(délelőtt 10.50-kor megszületett)

2. babánál délután 3-4 körül(este 19.00-kor megszületett)

Gondolom azóta már Te is megtudtad!Hogy alakult?

2011. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Az én szülésem nagyon érdekesen alakult!A 40. hét előtt pár nappal burok repedés gyanujával kerültem kórházba,de a vizsgálatok azt igazolták hogy nem magzatvíz volt.Telt múlt az idő odabent a kórházban,de semmi nem történt nem tágultam fájásaim se voltak.6X átvettük a dokikkal az időpontokat,ciklusok hosszát stb,mert azt gyanították hogy elvagyok számolva,Végül a betöltött 42 hét előtt Augustus 26-án jelenésem volt reggel 6-kor a szülőszobán,ahol előkészítettek,majd 7-kor infulzióban elkezdték adagolni az oxitocint ami ugyan elindította a folyamatokat de nem sok eredménnyel.Fájásaim alig voltak,2222-nél nem tágultam jobban.11 30-kor azt mondta a doki:irány a műtő.lumbálás után pedig 13óra04perckor megszületett az én imádott fiam 4220grammal és 54 centivel.Csodaszép egészséges kis szumóbirkozó))Köszönet mindenkinek aki írt!Éva
2011. szept. 5. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!