Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnoki Hetényi kórházról,...

Szolnoki Hetényi kórházról, nővérekről, orvosokról, műtősökről írtok nekem kellemes vagy éppen kellemetlenebb, kevésbé pozitív élményt, emléket, történetet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket olvastam már!
2011. júl. 20. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:

A szülészetre gondolsz ?

Hát azt inkább hagyjuk. Barátságtalan, elmaradott és nem túl higiénikus. Az orvosok között nem túl sok a kedves, bár mind tud az lenni ha van pénzed. A szülésznők viszont normálisak, főleg a fiatalabbak. A gyermekágyas osztály is olyan amilyen, azt a 3-4 napot ki lehet bírni. A csecsemősök kioktatnak csak ahelyett, hogy segítenének, az ügyeletes nővér meg úgy beszél az emberrel mint a kutyával. Egyébként a gyerek non stop veled van, ha nem császárral szültél. Arra mész, amerre csak akarsz, senki nem szól hozzád/kérdezi meg hova tartasz.

Ha kihagytam valamit kérdezz bátran :)

2011. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen a szülészetről! Velem például az egyik műtőssegéd volt bunkó...
2011. júl. 22. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem bent feküdtem, hanem szülésznőhallgatóként voltam ott gyakorlaton, egy kezemen meg tudom számolni, kik azok akik nem bunkók sajnos.

A kismamákkal, a betegekkel és persze velem is alpári hangnemben beszéltek.

Még a fiatalabbak is, igaz a kivételek nagy része is a fiatalok közül kerül ki nálam!

Az orvosok általában rendesek voltak, kivétel egy 30-as doki.

A körülmények is borzasztóak. Ez a véleményem a Hetényiről.

2011. júl. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jújj,és én még elgondolkodtam,hogy ezúttal ott szülnék... Hát,azok után,amit olvastam,nagyon is jó nekem Karcag!

Akkor miért kapta meg a Bababarát minősítést a szolnoki kórház?

2011. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából úgy gondolom, hogy több osztályon is így van, eléggé sok helyre kellett járnom, több helyen volt negatív visszajelzés. Én egy másik osztályon feküdtem benn /2x1,5hetet/ ott akkor iszonyat szerencsém volt úgy gondolom. Sokkal kulturátabb volt mint a többi osztály, nővérkék is fainok voltak. De csak azon az osztályon kivül ahol így voltam ott nem mindenütt voltak olyanok
2011. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!