Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az 5 perces fájás, hogy fájt...

Az 5 perces fájás, hogy fájt nektek? Mennyire?

Figyelt kérdés
Épp ez van velem most! Induljak vagy ne?
2011. júl. 20. 00:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
Azóta már talán megvan a baba is, és majd elmeséled nekünk, h a végén még jobban fájt. De ezt idővel el fogod felejteni. Jó egészséget babának, mamának!
2011. júl. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Remélem már a kezedbe tartod a picid, majd gyere és mesélj hogy mi hogyan történt!!!Boldog babázást!!!
2011. júl. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Úgy látom, elindultál!!! De jó! Remélem, minden rendben!
2011. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Az öt perces fájás még semmi a későbbiekhez képest.


Mostanra már biztos túl vagytok az egészen. Nagyon sok boldogságot a picihez!

2011. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
nekem ötpercesekkel kezdődött és bőven volt még idő a végéig, de ez azt hiszem egyéni. nálam a fájás maga lett egyre hosszabb, mi másfél perces fájáshosszal (nem fájásközzel!) indultunk és akkor még volt hátra 4 óra
2011. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
.
2011. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Drukkolok! :)
2011. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Az elso gyereknel megusztam, mert egybol kb 3 percesek jottek. Azok viszont durvan fajtak, megrekedt bennem a szo, azt hittem az elso fajasnal, hogy eljott a vilagvege.


A masodik szulesnel az 5 percesek csak kemenyedesekben merultek ki, nem fajtak, eszre sem vettem. Siman tettem otthon a dolgom, erosebb kemenyedesnel megalltam. (Eleg sokat kemenyedett a pocakom egesz terhesseg alatt, ezert nem foglalkoztam vele.)

A ferjem kezdte el dugiban felirni a megallasaim idopontjat, figyelt engem es kb a 4. utan szolt, hogy ezek 5 percesek, szoval mar ne fektessuk le a nagyobbik gyereket aludni.

Akkor is a 2-3 percesek lettek durvak.


De tudom, hogy ez nem altalanos, mindenesetre neked is hasonlo jokat kivanok!

2011. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is a három percesektől fájt!! Az 5 percesek mellett tettem-vettem, röhögcséltem. Max néha kicsit pisszegtem, hogy MOSTVANACSÚÚÚÚCSHUHHHUHHH.
2011. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mostanra biztos megszültél. :) nekem nem volt 5 perces, 3-4 percesekkel indítottam. Piszkosul fájt.
2011. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!