Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan szules elott...

Van itt olyan szules elott allo no akinek a ferjevel megromott a kapcsolata es nem is igazan varjak a babat?

Figyelt kérdés
Sajnos en ebben a helyzetben vagyok, felek hogy latni se kivanom a picit miutan megszulom.Megvaltozhat e valami, mit tegyek? 39hetes kismama
2011. júl. 10. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ott leszel, meghallod a hangját, ez az érzés el fog múlni. Sajnálom, ami veled most történik, de a gondjaitokért ne a picit tegyétek felelőssé! Igyekezzetek a kapcsolatotokat rendezni, mert most mindkettőtöknek sok erőre és türelemre lesz szüksége! Egy kisbaba nagy felelősség! Most ő legyen a legfontosabb, de kettőtök kapcsolatát is helyre kell hozni. Boldog babázást, könnyű szülést! És kívánom, hogy minden helyrejöjjön!
2011. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is-bár én nemvagyok ebben a helyzetben,nekem utána romlott meg a kapcsolatom aférjemmel,hogy megszületett az első fiam-a kicsi nem tehet semmiről,szóval te vagy az anyja ,törvényszerű,hogy szeresd,legalábbis normális esetben így van.A másik meg az,.hogy ha majdelőször fogod a kezedben,meglátod a kis picurka újjacskáit,az arcocskáját,ahogy rádnéz,bár még nem lát rendesen,de a szíved dobbanásából tudja hozzád tartozik,te vagy az ANYUCI,akkor nem hiszem,hogy ellen tudsz állni az érzéseknek amit egy anya a gyermeke iránt érezhet,akárki is az apja,akármennyire megromlott a kapcsolatotok!Hidd el majd később amikor már megszületett iszonyat nagy lelkiismeretfurdalásod lesz már a gondolat miatt is,hogy hogy nem kívánod majd látni ŐT!!!

bocsi a hosszú válaszért

2 gyermekes anyuka

2011. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A baba pont nem tehet semmiről, ne büntesd őt! Neki most egy szerető anyucira lesz szüksége, és ő csak és kizárólag rád számíthat majd! Egy ártatlan kis lélek, akinek nem szabad bűnhődnie a rossz kapcsolatodért!


Szuszog majd, amikor levegőt vesz, szürcsöl majd szopi közben, rád-rád pillant majd, és néha mosolyog majd egyet - még ha nem is tudatosan. Imádni fogod! S ha így lesz megalapozod az egész jövőjét! Kívánom így legyen!

2011. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan ebben a helyzetben voltam mint te.nagyon sokat veszekedtünk a párommal és ugy gondoltam hogy talán a babát se kellett volna bevállalnunk,sokszor gondoltam arra hogy mekkora hiba volt teherbe esni...féltem attól hogy mi lesz szülés után,ugyan ugy mint te.de hidd el,ha meglátod a picit és a karodba veszed annál nincs gyönyörübb dolog.látni napról napra ahogy nöl és uj dolgokat tanul.amikor mosolyog rád és hozzád bujik...hihetetlen milyen jó érzés!nem is tudom hogy gondolhattam terhesség alatt arra hogy nem akarom öt...most egy éves a kislányom és mindennél jobban szeretem!persze a párommal most sem tökéletes a kapcsolatunk,de legalább itt van nekem ö és én neki!a pici nem tehet arról ami köztetek van,neki te vagy és leszel a legfontosabb és neked is ö!

fel a fejjel!

gond mentes szülést kivánok és jó babázást :)

2011. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem az első terhességem, de a mostani alatt kb. 5x éreztem így magam, ahogy írod. Szerencsére egyszer sem tartott sokáig. Most szülés előtt elég sűrűn változik, akarok-e szülni, vagy sem :) Remélem nálatok is rendeződik, mire megszületik a babuci. Attól ne félj, hogy a babához való viszonyod nem lesz megfelelő. Akárhogy alakul a kapcsolatotok, a babához nagyon fogsz ragaszkodni.Sőt remélem a férjed is :) Fel a fejjel!!!

38 h.

2011. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a 7ik hónapban vagyok,sokat veszekedtünk/veszekedünk a férjemmel,ő ettől függetlenül nagyon várja a babát! És sokszor érzem azt,hogy még nem kellett volna teherbe esnem,és hogy nem fog működni így a kapcsolatunk. Neki is és nekem is van egy gyermekünk az előző kapcsolatunkból,szóval ezen változtatni nem is tudunk. A babámat ugyanugy szeretni fogom,ő nem tehet semmiről,mindent meg fog kapni tőlünk még akkor is ha esetleg külön folytatjuk az életünket az édesapjától!
2011. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, esetleg van valaki aki a szulest kovetoen par honapra elvalt a ferjetol, mert en ebben gondolkodom jelenleg, csak elkepzelni sem tudom hogy fogom mindazt feldolgozni.
2011. júl. 11. 09:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,amikor az első babámmal terhes lettem mi szétmentünk a baba apjával,szóval végig egyedül voltam egész terhesség alatt,fél éves volt a babám mikor megismerkedtem a férjemmel! Nagyon nehéz volt egyedül lenni,és nehezen is dolgoztam fel!
2011. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nem biztos, hogy azonnal szeretni fogod a babád (bocsánat), de pár hét alatt olyan imádat alakul ki, hogy elmondani nem lehet! Csak hogy ne keseredj el, ha így érzel majd először.
2011. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hónapos terhes voltam mikor elköltöztem a páromtól, akkor derült ki, hogy van valakije. 4 éves kapcsolatot hagytam ott, tudatos babatervezéssel. Gyakorlatilag kicsit belehalt a lelkem,, csak ababa tartotta bennem az erőt. Most 11 hónapos a kisfiam, az apja talán 2szer látta, nem is érdekli azóta sem. Nelm már van egy másik párkapcsolatom. Nagyon-nagyon nehéz volt és nekem is sokszor eszembe jutott, még terhesen, hogy nem is akarom már ezt a babát. De most NEM ADNÁM SEMMI PÉNZÉRT! A legnagyobb szerelmem Ő és az is marad mindörökké, soha senkit nem szerettem és nem is fogok így szeretni, mint őt. A mai napig nem tudtam még feldolgozni teljesen a dolgot, hogy így alakult az életem, de hiszem, hogy za idő segít és van egy csodálatos fiam, akit imádok és minden nap egy csoda vele. Annak ellenére, hogy kiköpött apja, mindenben rá hasonlít. Azzal szoktam viccelni, hogy hiába hagyott el, minden reggel velem ébred és minden este velem fekszik, csak egy kicsi, vidám és szerethető kiadásban. :-))))))
2011. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!