Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után másnak is megválto...

Szülés után másnak is megváltozott a kapcsolata a párjával?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mi teljesen elhidegültünk egymástól. 3 éve vagyunk együtt, nem tervezett baba volt, de mindketten örültünk, hogy így alakult. Miután kiderült a terhességem, még eleinte volt köztünk intim kapcsolat, viszont, amikor már a pocim is nőtt, az utolsó 3-4 hónapban már csak 1x-2x voltunk együtt. Én szerettem volna, célozgattam is, hogy jó lenne már valami, de ő mindig csak mosolygott rajta egyet, talán nem vett komolyan. Császárral szültem. Alig vártam, hogy elteljen a 6 hét, hogy akkor hátha lesz valami, de semmi. Ma már 16 hét telt el a szülés óta és még egy újjal sem nyúlt hozzám. Rettenetesen rossz érzés. Nem tudom mit csináljak. Van valami ötletetek? Más is járt így?
2009. szept. 19. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szia sajnos nálunk ugyan ez a helyzet.Kislányom már 14 hónapos.Nem akarlak elkeseriteni de nálunk képbe jött egy 18 éves csaj állitolag nincsen közöttük semmi csak dumálgatnak.4 éve vagyunk házasok.
2009. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

szia!


Gáz van ,gáz....de talán nem annyira:) Az én férjem szülés utáni 6 hetet alig bírta kivárni...Valami gond van, ami sokrétű lehet. Vegyük az egyiket. Pl. hozzá kell szoknia z új családi életéhez. Próbáld meg "visszacsábítani". Szexi fehérnemű, friss ágynemű, ha alszik a baba (illetve a ti szexuális szokásaitoktól függően ) egy kis szexfilmezés...

2009. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nekem is ez a sejtésem, hogy van egy harmadik a képben. :o( Próbáltam visszacsábítani szexi fehérneművel, de szerintem már nem is nagyon izgatja a mellem látványa, ugyanis naponta többször is látja a szoptatás és a fejés miatt. Elmentem fodrászhoz, kozmetikushoz, műkörmöshöz, új ruhákat vettem stb. de eddig semmi haszna. :o(
2009. szept. 19. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor az elsőnek a feltevése a helyesebb:(
2009. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kiadós beszélgetés az kéne nektek,ne találgass ne kombinálj hanem beszélgessetek.Lehet ,hogy csak az új helyzetet nem tudja megszokni!Sajnos sok kapcsolat azon bukik ,hogy nem beszélgetnek a párok!
2009. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó válaszolóval. Ilyenkor nem szabad találgatni, hogy mi lehet a baj. Egy pár vagytok, együtt éltek, le kell ülni és megbeszélni vele a dolgokat. Kérdezz rá, miért távolodott el tőled, mi a baj a kapcsolatotokkal. Máshogyan nem lehet helyrehozni a dolgokat, azzal hogy vársz, hogy majd egyszer minden hirtelen megváltozik, ilyen nincs! Beszélgetni kell, ez az alapja mindennek!

Remélem minden helyrejön köztetek!!!!

2009. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le beszélni! Nálunk kiderült, hogy egy anyát lát bennem, nem egy nőt (pedig nem híztam el, vagy lettem igénytelen), és az anyjával nem szexel az ember...

Visszaidéztük a régi életünket és 1-2 programot átemeltünk a mostaniba. De ehhez ketten kelletek.

2009. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami, amit az utolsó válaszoló írt. Mindenképpen beszélgetni fogunk, viszont közös programunk (kettesben) egyáltalán nincs mióta megszületett a pici. Sajnos nincs is rá lehetőség, mert az én Édesanyám most június végén meghalt, az anyósom pedig több, mint 100km-re lakik tőlünk. Úgyhogy sajnos nincs kire rábízni a babát. :o( Pedig egy régi közös program biztos közelebb hozna egymáshoz.
2009. szept. 21. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!