Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Borzasztó hányinger 37 hetesen?

Borzasztó hányinger 37 hetesen?

Figyelt kérdés
Egész terhességem alatt eddig nem volt hányingerem egyszer sem hánytam. De most már 3. napja esténként rám jön a hányinger. Mitől lehet? Lehet esetleg a szülés előjele? Sokat keményedik a pocim, feszít a babám, de fájdalmam nincs. Ma kezdem a 37. hetet.
2011. júl. 4. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a szülés jele is. Sok kismama szülés előtt hány vagy megy a hasa, így tisztul a szervezete. Igyál sok folyadékot és pihenj amennyit tudsz.
2011. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esteleg nyomja a baba a gyomrodat.
2011. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez, 36+4h, 3 napja esténként, de még semmi. Én is reménykedtem, reménykedem, mert ez is jelezheti a baba közeledtét. Kitartás!!!
2011. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyomja felfelé a gyomrodat a baba.

Többször egyél keveset.

2011. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 37 hetesen kezdődött, de pár nap alatt elmúlt. 40+4-re született a baba.

A dokim akkor azt mondta, hogy a szervezet készül, és ennek lehet egy jele a hányinger. (elkezdenek termelődni a hormonok, amik majd a szülést szabályozzák - ez olyan, mint a terhesség kezdetén a hormonlöket attól is lehet hányni, meg ettől is)

2011. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!