Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek a fővárosi Bajcsy-Zs...

Szültetek a fővárosi Bajcsy-Zs. Kórházban? Tapasztalatokat szeretnék kérni, és h ki volt a szülést vezető Dr. és milyen volt vele szülni? Én ott fogok szülni, de nincs még fogadott dokim, ezért vagyok kiváncsi arra amit irtok!

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én novemberben szültem a Bajcsyban. Szülésznők nagyon rendesek voltak. A csecsemős nővérek között van nagyon kedves,aranyos is ,de a többségük egyáltalán nem segített senkit semmiben.Nekem nem volt fogadott orvosom és nem is bántam meg, mindenki kedves volt végig.Dán Pálnál szültem, egy nagyon jó fej dokinál.

Alapítványi szobába mentem,mert a nem fizetős szobáknál nagyon durva a zuhanyrész.Ha bármi kérdésed lenne,írj privit, szívesen segítek.

2009. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én decemberben szültem a Bajcsyban és nekem sem volt fogadott doikim! Én DR. Varga Horgosi Ágnesnél szültem és nagyon meg voltam (vagyok) vele elégedve! Nagyon aranyos volt és minden nap bejött utána hozzánk hogy hogy vagyunk a picivel! Én nem alapítványi szobában voltam és szerintem a zuhanyzó teljesen normális és tiszta volt! A csecsemősök aranyosak bár nekem nem sok dolgom volt velük mert csak fürdetésre adtam be a kisfiamat! Könnyű szülést kívánok!
2009. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Remélem én is kifogok 1 jó doktor bácsit!!

Az érdekelt volna még,h aki nem fogadott dokinál szült( kedves 1 válaszoló) az ha elégedett volt azért kellett vmi pénzecskét adni vagy nem?

Akartam irni privit, de nem jöttem még rá h kell itt:))

2009. márc. 30. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én a második vagyok de mivel nem volt nekem sem fogadott dokim ezért gondoltam válaszolok! Nem várják el hogy pénzt adj! Szerintem ezt te magad döntöd el! Mi például nem adtunk pénzt és semiben sem voltak velünk különbek mint azzal aki pénzt adott!
2009. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Első válaszoló vagyok, én semmit nem adtam az orvosnak és ugyanolyan kedves volt velem, varratszedésnél sem tartotta a markát. :)

2. válaszoló, irigyellek a zuhanyzó miatt,amikor mi voltunk, katasztrofális állapotban volt,hozzánk jártak tusolni a kismamák a nem alapítványos szobákból. :)

2009. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!