Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik fájdalmasabb? Egy...

Melyik fájdalmasabb? Egy vajúdás/szülés, vagy pedig egy veseköves görcs alatt érzett fájdalom?

Figyelt kérdés
2008. febr. 25. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő más.De azt hiszem olyan fájdalmat még sosem éreztem,mint amikor tágultam.Nekem epegörcseim voltak,ami műtéthez vezetett,de az a fájdalom semmi volt a szüléshez képest.
2008. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt már vesegörcsöm, de a szülés jobban fáj. Nem is éreztem nagyobb fájdalmat még, de nem is hasonlít más fájdalmakra. Igaz, hogy piszok módon fáj, viszont valahogy jobban el lehet viselni.
2008. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem szülése4 válogatja. Nekem az első babámmal alig volt fájásom. Szinte mint egy mensi-görcs. Végig sétáltam, és utána se értettem, miért mondják hogy ez borzalmas???


Na a második gyerekkel! Olyan fájásaim voltak, hogy az ágyról se tudtam lejönni! Szegény szülésznőnek végig az ágyam mellett kellett szobroznia, mert pánikrohamom lett.

2008. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Éppen most volt vesekő műtétem.Előtte több mint 24 órás,szünet nélküli,intenzív fájdalommal vesződtem,fűszerezve nagyon erős görcsökkel. Szóval én azt mondom,a szülést könnyebb "átvészelni",hiszen ott vannak szünetek,ha csak pár pillanatig is.Legalább fellélegezhettem egy kis időre.De lehet,hogy azért érzem így ,mert a vesegörcsök még frissen élnek bennem.A szülés 7 évvel ezelőtt volt.
2009. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A vesegörcsök rosszabbak!!
2010. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!