Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valamilyen szaga az...

Van valamilyen szaga az újszülött babának közvetlenül szülés után?

Figyelt kérdés
Mikor kibújik és odarakják az anya mellé.
2009. márc. 26. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Számomra is édeskés, fura illatú volt, mindenesetre nem volt visszataszitó!
2009. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Én is sokáig éreztem azt a bizonyos illatot, és olyan érdekes volt:)) Sokáig az orromban maradt, és még szülés után hetekkel is eszembe jutott, milyen volt. De aztán persze hetek múlva már nem volt az a jellegzetes illata a babámnak.
2009. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
én fertőtlenítőszagúnak éreztem a babám, főleg a haját, pedig csak letörölték, nem mosták le a magzatmázat. tényleg furi illat, de nem kellemetlen. a szülés után a mellkasomra tették, de akkor nem szagoltam meg, csak 4 óra múlva kaptam vissza sajnos :(
2009. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok!!

Akik lepontoztak KÖSZIKE!

A kérdésre válaszoltam!!!!!!Imádtam a MOCSARAS TÓRA emlékeztető SZAGÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most en irom a legcikibb hasonlatot szerintem. Nekem ugyanolyannak tunt a babam illata napokig, amilyen az en gyermekagyi folyasom volt. Nem eros es nem budos, tenyleg kicsit edeskes, vagy kicsit vasra emlekezteto. Nem tudom korbeirni. Eloszor nagyon meglepodtem, de par nap utan mar babaillata volt.
2009. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó kérdésnél le vannak pontozva a válaszadók, nem értem, valakik ezzel szórakoznak?!

És édeskés az újszülött illata, legalábbis én annak éreztem.

2009. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik válaszoltak, nem azért kérdeztem, mert undorodnék tőle vagy bármi, és még közel se jött el az az idő, hogy babát vállaljak, csupán eszembe jutott, mert megnéztem a Világra jönni című filmet, amit ajánlok minden baba várónak, babásnak, vagy csak aki kíváncsi a születésre más kultúrákban.
2009. márc. 30. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!