Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó akkor távozik...

A nyákdugó akkor távozik mikor a méhszáj elkezd tágulni? Kinek mikor ment el, és mennyi időre rá szült?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen és én aznap szültem.
2011. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nekem nem ment el,én legalábbis nem találkoztam vele. mondjuk nekem a magzatvíz sem folyt el. nálam fájásokkal kezdődött minden
2011. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

4 szülésből 1x "találkoztam" a nyákdugóval, akkor is a szülőszobán, vajúdás alatt.

Egyébként, igen, a méhszáj tágulásával távozik, de nem mindig egy darabban és nem is mindig észrevehető, néha csupán erősebb, nyálkásabb folyásnak tűnik.

2011. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Indították a szülésemet,másnap elment a nyákdugó és 2nap múlva született meg a babám!
2011. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen, ezzel van összefüggésben. én a szülés előtt pár órával kezdtem el bármennyire is tágulni. (pont megvizsgált előtte az orvos) és közvetlenül a fájások megindulásával távozott a nyákdugó
2011. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, és mivel mindeki máskor kezd tágulni, így pont annyira változik a dugó-idő is.

Nekem 2 héttel előtte ment el. Ha nagyon érdekel, figyelj a nagywc-knél, eléggé a véletlenen múlt hogy találkoztam vele:)

2011. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam nyákdugóval. Pedig tök figyeltem mikor megy majd el.
2011. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam 3 darabba ment el, és rá 1,5-2 hétre szültem. Pont ma 1 éve. :))))
2011. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

December 27-re voltam kiírva, december 28-án ment el a nyákdugó, január elsején szültem :)

Mikor bementem 7-8 percesekkel még teljesen zárva voltam.

Most lesz 6 hós a lánykám

2011. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hete ment el, de szerintem nem az egész. Akkor voltam 35 hetes. Csütörtökön voltam dokinál, akkor tudtam meg, hogy 1 ujjnyira már nyitva vagyok, és a doki is megerősítette, hogy valószínűleg a nyákdugó volt az. Nem hiszem, hogy kihúzom a 40. hétig, de annyira nem is bánom. De tényleg az, hogy mikor meg el, és, hogy mennyi időre rá indul meg a szülés, ez nagyon változó dolog.
2011. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!