Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális szerintetek hogy...

Normális szerintetek hogy ilyen a gátsebem?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szültem a kisfiamat és volt gátmetszés is. Elég mély vágást kellet csinálni és vannak belső felszívódó varrataim is. A seb szépen begyógyult és miután kiszedték a varratokat már egy két nap után rendesen tudtam ülni és nem is fájt. Kb. egy hete olyan furcsa érzés van a seb oldalán lévő nagyajkamban mintha bedagadna, ráadásul kicsit kemény is lett a seb alatt és kis csomókat is érzek. Jövő hét után megyek vissza dokihoz (akinél szültem sajnos már külföldön dolgozik, így máshoz kell mennem), kíváncsi vagyok hogy mit mond. Másnak is volt ilyen?
2011. jún. 12. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
A kis csomó a varrat helye szerintem. Az már úgy is marad.
2011. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, a belső varrat cérnája nem szívódott fel, és most kifelé törekszik. Nekem is volt, elkezd szúrni, akkor már meg tudod fogni csipesszel, és ki tudod húzni. Nem kellemes, de megkönnyebbülsz. Nekem nem kellett orvoshoz mennem vele, kiszedtem, és rendbe jött.
2011. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt csomó, kb 2 hónap és eltűnt magától.
2011. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nikuska Vác ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen érzés. A dokim engem fel is készített rá és azt mondta szigorúan tilos hozzányúlni, majd a szervezetem kidolgozza. És így is lett, kipotyogtak a belső varratok is. Türelem és kitartás, tudom, hogy rossz, de még mindig inkább ezt bírd ki, mint hogy utána elfertőződjél.:)
2011. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!