Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán kinél szültetek?...

Nyíregyházán kinél szültetek? Ki volt a szülésznő?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én még nem szültem majd csak fogok mert augusztus 10-re vagyok kiírva, de nekem Karászi Gyula a fogadott dokim, és úgy tudom neki van egy bevált szülésznője is. Neked van fogadott orvosod?

Boldog babavárást,

19 hetes kismama:)

2009. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Orosz Lászlónál fogok, nagyon profi a genetikában, mondjuk nekem ez fontos mert lombik ikreim vannak és én 10 naponta megyek a magán rendelőjébe, nagyon alaposan megvizsgál mindent mmre, elmagyarázza, amugy a kórházban is ő csinálja a 12.heti genetikait, én meg vagyok vele elégedve.
2009. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én Dr.Pethő Györgyhöz járok! Még nem fogadtam meg,de őt szeretném,mert nagyon megvagyok vele elégedve! És nekem nagyszerü a magánrendelésén is az időbeosztás!

Én augusztus 9-re vagyok kiirva! És te tudod már,h kisfiú vagy kislány?

Második válaszoló: Én Orosz Lászlót onnan ismerem,h nála születtem!:) Igaz az már nem most volt!

Nekem nem ő csinálta a 12hetes genetikai uh-ot!

És ti mikor mentek 4d-s uh-ra? És hová? Mert az hallottam van a kórházban is,a víz utcán is,meg a szegfü utcán is!

2009. márc. 20. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
17:32-es vagyok, szerintem Pethő rendes doki, pont a napokba volt hozzá szerencsém, de én már Karászit megfogadtam, 14 hetesen kisfiúnak látszott a kis drágám, de 18 hetesen azt mondta a doki kislány lakik a pocimban:)
2009. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
17.32-es,én is Karászihoz járok,ki a "szülésznője"?Hogy fogadtad fel a dokit?Köszi,és bocsi hogy belekérdeztem.
2009. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem probléma,h belekérdeztél! Én is beleszoktam!

Boldog babavárást!

2009. márc. 20. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi!
2009. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:32-es vagyok, Nekem egyértelmű volt, Karászi lesz a fogadott dokim mert már a terhesség előtt is hozzá játram, rákszűrésre, vagy ha valami nőgyógyászati gondom volt.Mikor babás lettem hozá mentem és már akkor mondtam ,hogy hozzá szertnék járni. Azt nem tudom ki a szülésznője, de van egy szülésznő akivel szeret együtt dolgozni,

Boldog babavárást

2009. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!