Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hete szültem mért fáj a...

1 hete szültem mért fáj a fejem folyamatosan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 hete szültem császárral. Azóta napjában többször is kínzóan fáj a fejem. Légyszíves segítsetek mitől lehet mért hasogat ennyire?
2011. jún. 7. 13:51
1 2
 11/14 alaszka ***** válasza:
Szerintem is az epiduráltól fáj, bár én nem kaptam, de hallottam már ilyet nem egyet, hogy fejfájást okoz, de szerintem ha egy hete nem múlik vissza kéne menni a dokihoz! Én úgy tudom 1-2 napig normális a fejfájás utána.
2011. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, biztos hogy az epidurális érzéstelenítő mellékhatása. Én 6 napig voltam kórházban a császár után pont ez miatt, nem engedtek haza amíg el nem múlt a fejfájás. Nagyon-nagyon fájt, én a fejemet el se tudtam fordítani, csak előre fele tudtam nézni. Sok-sok innivaló, kávé és kóla is nagyon jó, na meg a párna nélküli alvás. A gerincből kifolyt valami folyadék állítólag, és amíg ez nem pótlódik addig fáj a párod feje. Kitartás! Segíts neki mindenben, mert ez tényleg fájdalmas!
2011. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Eloszor is jobbulast neki! Borzaszto erzes mikor a legtobbet kene/szeretne nyujtani a babajanak es meg sajat maga is ellatasra szorul, ez igazan ki tudja kesziteni az embert lelkileg is. Csak ismetelni tudom az elozoket, szinte biztos hogy az epiduralis erzestelenitestol faj a feje. Eso utan koponyeg, de nem hiaba fektetik az epiduralis erzestelenites utan 24 oran keresztul az anyukakat, semmiert sem szabadna megemelniuk a fejuket. Remelem nagyon hamar jobban lesz, szerintem egy telefonhivas a dokinak nem artana, hatha tud valami jo tanacsot adni. Biztos vele nem fog ez megtortenni, de ismerek egy anyukat aki hosszu evekkel ezelott szult epiduralis erzestelenitessel es meg mindig gyakrran kinozza szornyu fejfajas. Azt mondtak neki, hogy kicsit felreboktek es megsertettek valamit... Jobbulast es kitartas, hamar minden rendben lesz!
2011. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Javulnak az állapotok :)
2011. jún. 8. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!