Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hete szültem mért fáj a...

1 hete szültem mért fáj a fejem folyamatosan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 hete szültem császárral. Azóta napjában többször is kínzóan fáj a fejem. Légyszíves segítsetek mitől lehet mért hasogat ennyire?
2011. jún. 7. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az epidurális érzéstelenítőtől.Az volt nem?Nem értek hozzá bocs, én simán szültem, de nekem is volt epim, és fájt is utána a fejem!!
2011. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Meg nem tudom mennyit iszol, de ilyenkor többet kell, mint egyébként a szoptatás miatt.Ezért is fájhat.
2011. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
gerincbe kaptam érzéstelenítést. Azaz epidurális?
2011. jún. 7. 13:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól fáj a fejed.Azt mondják ha nem pihened ki és nem fekszed végig az első napot,ez a fejfájás többször visszajöhet.Pihenned kell!Van segítséged?
2011. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen az!Tényleg pihenned kéne, ahogy az előző írta!!Amennyire csak lehet, én is "pörögtem" és nekem is fájt gyakran a fejem!
2011. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
van segítségem. ill van segítsége. (a férje vagyok) akkor itassak vele sok vizet? más egyéb?
2011. jún. 7. 14:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Az erzestelenitestol is lehet, de ha csaszarral szult nem lehetseges hogy sok verzt vesztett a mutet soran? Verszegenyseg miatt is fajhat neki. Gondolom az orvosa irt fel vaspotlo tablettat is.
2011. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

egyébként nem volt fejfájós a feleséged?

alacsony vérnyomástól is fájhat, vagy a fáradtságtól

nekem is fájt szülés után hetekig, de én előtte is fejfájós voltam

2011. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik postspinális fejfájásnak. Az érzéstelenítő mellékhatása. Sajnos tudom milyen rossz, nekem is volt, már a kórházban kezdődött. Én ott kaptam infúziót is, és sokat segít rajta a koffein. A dokim azt mondta, hogy nyugodtan igyak kávét vagy kólát, mert nekem többet használ mint amennyit a picinek árt. De a legjobb, leghatásosabb megoldás, ha lefekszik a feleséged úgy, hogy még párna se legyen a feje alatt.

Azt mondják, van akinek pár nap, van akinek viszont hetek alatt múlik csak el. Én a szerencsésebbek közé tartoztam, nekem 5 napig tartott.

2011. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szisztok! Érdekes dolgokat írtok le most. Én 12 éves korom óta migrénes vagyok. Most 28 éves 37+6 hkm. Eléggé foglalkoztat ez a kérdés. 10 éve más okból műtöttek,úgy volt,h gerinc mellé kapok érzéstelenítőt. Amikor az anesztes megtudta,h migrénes vagyok, közölte,h csak mélyaltatás jöhet szóba. Ezt elmondtam a dokimnak,szerinte semmi akadálya a természetes szülésnek, császár esetén pedig epi. Fogadtunk fel szülésznőt,aki elmondta,h kérhetek császár esetén altatást,csak a dokik itt nem szeretik. Hát most akkor mi legyen. Állítólag anesztes által kiállított papírt kéne szereznem,h altatásos legyen a császár. Persze természetes szülésnek megyünk neki...de ki tudja...A szülésznő szerint epidurál után meg fogok bolondulni a fejfájástól...Pénteken megyek UH-ra, majd utánnajárok...Szerintem a kedves kérdezőnek attól fájhat a feje. Szerintem az az 1 nap mozdulatlanság nem elég olyannak,aki hajlamos a fejfájásra!
2011. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!