Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben nyilvanul meg a szules...

Miben nyilvanul meg a szules utani depresszio? Olyanok irjanak, akik atestek rajta.

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező hogy vagy?
2011. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én bababarát kórházban szültem. és már az elős este sírógörccsel hívtam a férjem hogy milyen anya vagyok én aki leadja a gyerekét a csecsemőosztályon! - persze mozdulni sem bírtam - a szülés miatt szakdtam, repedtem nem a gát hanem az inak és szalagok! - a dokim szegény mindennap látogatott, és a vizit idő teljes részében velem volt a családom egy-egy tagja, mivel a gyereket sem bírtam megemelni ! olyan volt hogy mellé tették és szoptassam - persze ott elfelejtették megnézni hogy levan nőve a nyelve és ezért fogy! szóval totál rossz anyavoltam a nővérek szerint. ettől depiztem be igazán!!! mikor hazamentünk -engem valahogy kivakartak az ágyból - mert mindem mozdulat kb 40 percig tarott - nem hiszem hogy volt valaki aki lassabban hagyta ela kórházat mint én! és otthon ugyanez ! csak feküdni tudtam a gyereket mellém rakták mikor szopnia kellett - még megsimogatni sem tudtam mivel a kézemeléshez is segítségre volt szükségem!!! az infúziót ugyanis rosszul kötötték be és begyulladt az egész karom az ujjak végétől a vállizületig! nem kívánom senkinek!!! de egyszer csak azt mondtam magamnak hogy ha elmúlnak a fájdalmak össze kell szednem magam mert élvezni szeretném ezt a picit... és ennyi volt!! nehéz talpra állni a gödör legmélyebb részéből!!!
2011. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!