Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Angliai kismamak? Tapasztalato...

Angliai kismamak? Tapasztalatokat szeretnek az angliai korhazakkal kapcsolatban! Esetleg Norwichban szult valaki?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok,nem sokara szulok:))erdekelne milyenek a korhazbeliviszonyok,mire szamitsak.....koszi
2009. márc. 19. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Londonban szültem és nagyon jó tapasztalataim vannak a kórházzal kapcsolatban. A szülőszoba nagyon szépen volt berendezve, minden gép el volt dugva a szekrényekbe, volt az ágyon kívül egy kanapé is, asztal, székek és persze babának a gurulós kocsi. Nagyon jól nézett ki. Volt saját fürdőszoba zuhanyzóval és wc-vel, a zuhanyzó úgy volt kialakítva, hogy ott vajúdni is lehetett, volt kapaszkodó, vajúdószék. Amelyik szobába bevittek megvizsgálni ott szültem meg, szülés után is ott maradtunk, a babát szó szerint egy percre sem vitték el tőlem, odajöttek a szobába megvizsgálni őt és a férjem is végig velünk volt. Akár bent is alhatott volna, ha maradunk éjszakára. Jó volt a kaja, bőséges, választható menü, sok-sok innivaló. A személyzet egy kivétellel kedves volt és segítőkész, mindenre ugrottak, huszadszor is elmagyarázták hogyan kell szoptatni. Szülésnél is profik voltak, én gátvédelemmel szültem meg négy kilós első babámat nekik köszönhetően.

Egy valami biztos: nem szabad úgy készülni, hogy sokat leszel kórházban. Engem még elfolyt magzatvízzel is hazaküldtek vizsgálat után, mert nem volt semmilyen fertőzésem, fájások sem jöttek. Rá három órával már két perces fájásai voltak, de azt mondták, hogy azokkal még ne menjek vissza, az az egyetlen nem kedves alkalmazott mondta ezt, amikor hívtam telefonon. Végül bementünk és jól tettük, mert már négy ujjnyira voltam nyitva, magyarul már jött a baba.

Reggel hét előtt szültem és mivel minden rendben volt velünk, így délután ötkor elhagyhattuk a kórházat, kiadták a zárójelentést és hazaküldtek.

Ne aggódj, jó kezekben leszel!

2009. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszt!megnyugtatott!puszika
2009. márc. 19. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!