Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idö után lehet felkelni...

Mennyi idö után lehet felkelni császár után?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Legtöbbször már 24 órán belül elzavarnak sétálni.

Minél előbb, annál jobb. (természetesen sima császárról beszélek, nem olyanról, ahol komplikációk voltak)

2009. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kórháza, érzéstelenítés és műtét módja határozza meg, hogy milyen hamar lehet. Egy nap után mindentől függetlenül nem lehet, hanem fel kell kelni.
2009. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 10,27-kor műtöttek és másnap hajnalban felkelhettem és elmehettem a mosdóig 2-3 métert, délelőtt valamikor kimehettem tusolni, azután már mászkálhattam, csak lépcsőn nem.
2009. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem 12 orát kellet feküdnöm és utána zuhanyoznom.Én nem feküdtem visza mert azt mondtam ha lefekszem nem kelek fel egy darabig az biztos.nagyon fájdalmas volt igy örülem hogy egyszer felbirtam kelni.igy én az egész napot végigsétáltam a folyoson
2009. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
6 óra elteltével felkelhettem. És mászkáltam amennyit csak tudtam. Próbálkozni kell minél egyenesebb háttal sétálni, bár ez eleinte elég nehéz, de meggyorsítja a gyógyulást.
2009. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Győrben 12 óra után fel kell kelni és elvánszorogni minimum a csapig.

2009. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 11.13-kor született a fiam, 16óra körül mondták, hogy próbáljak meg kimenni zuhanyozni, de az ágy végénél megszédültem, és mondták, hogy feküdjek le, hoztak ágytálat nagyjából lemosdattak. 18óra után az éjszakás nővér, rám parancsolt, hogy kikell mennem zuhanyozni. Végül is jól esett, hogy feltudtam kelni, csak az nem, hogy ott hagyott egyedül a zuhany alatt, és ráadásul épp hogy megengedtem a vizet jött, hogy elég nem kell túlzásba vinni...
2009. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szegeden 9 óra után felkeltettek. Epidurállal szültem, és azt a kismama szobatársam, aki spinális érzéestelenítést kapott, 12 óra után keltették fel.

2009. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Engem 9-kor toltak be a lábadozóba és 15-kor már zuhanyoznom kellet volna, de még nem ment. Végül is 17-kor sikerült felkelnem zuhanyozni és kimenni a kórterembe. Már este felkelhettem, de következő nap már muszáj. Egyébként minél többet mozogsz és sétálsz, annál gyorsabban gyógyul. Én már 2 nap után nagyon jól éreztem magam.
2009. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

03.19, 12:02 ismét

Azóta megszültem a 2.babámat spinális érzéstelenítéssel. 10,53-kor született és este 8 órakor felkelhettem volna tusolni, végül ez este 10 után volt, mert akkor értek rá a nővérkék, hogy kikísérjenek.

2009. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!