Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van ilyen joslofajas vagy mi...

Van ilyen joslofajas vagy mi lehetett?

Figyelt kérdés
Este lefekves utan jottek mensis gorcsok, derekamba foleg, meg a combom es a fenekem is fajt bele picit, olyan mintha egett volna. Fel oran at megallas nelkul, nem mult el ha felalltam setalgattam, minden poziciot probaltam hogy muljon el. Mikor vegul elmult megint jottek a fajasok es elkezdtem merni mivel gondoltam kezdodik a szules. 15 percenkent jott 3-4 szer a fajdalom de ejjel 1 orakkor abbamaradt. Valkinek volt hasonlo? Mikor lessz ebbol szules? 39+1hkm.
2011. jún. 4. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú, az nagyon jó! Persze az még nem biztos, h mikor lesz szülés, de akár ma este is beindulhat v csak pár nap múlva. NEkem azt tanácsolta egy szülésznő, h mikor jönnek ezek a fájások, akkor üljek be egy kéd kellemesen meleg vízbe (ha nincs, akkor zuhany alá). Ha a méh még nincs felkészülve, akkor ez enyhít rajta, ha kész, akkor pedig berendszerezi.
2011. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kéd=kád
2011. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos van benne valami!Már hogy a fürdőkádas dologban!Én is belefeküdtem egy jó kis meleg vizes kádba,mert akkor még elég rendszertelenek voltak a fájásaim,ettől viszont gyorsan 3 percesekbe rendeződtek!Mi újság kedves kismama?Hogy állnak a fájások?Szerintem már nagyon a célegyenesben vagy!Sok szerencsét és könnyű szülést!
2011. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg mindig semmi, fura hogy miert voltak 1 perces falyasok ha megsem a szules kezdete akart lenni, pedig ugy megorultem. Ejjel nem volt nagy kedvem felzavarni tobbieket kadba ulni..de most hogy a lanyom kicsit elviszik a nagyszulok, takaritok es furdok hatha lessz valami. Pentekre vagyok kiirva de mivel mensi vegen sikerult osszehozni igy gondolom hamarabb is johet. Lanyomat 4 nappal hordtam tul, nalla a viz ment el es csak utana jottek 2 perces fajasok. A fajas ugyanaz es nem volt meg ilyen joslom ezert furcsallom. Hasam 2-szer kemenyedett be par masodpercre de nagyon erosen. Majdnem minden szules este, ejjel vagy hajnalba kezdodik el ugyhogy remenykedem hogy este-ejjel ujbol kezdi es lessz mar eredmenye..
2011. jún. 4. 11:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Penteken, kerek 40 hetre megszuletett a fiam:-)
2011. jún. 16. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! Jó egészséget és hamar átaludt éjszakákat kívánok! :)
2011. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :-)
2011. jún. 16. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!