Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha debreceni vagyok, akkor...

Ha debreceni vagyok, akkor szülhetek a Kenézyben?

Figyelt kérdés
Elvileg ugye a debreceniek a Klinikán szülnek, a vidékiek a Kenézyben. De mi van akkor, ha én a Kenézyben szeretnék szülni? Az állandó lakcímem Hajdúdorog, a tartózkodási helyem Debrecen. (Debrecenben lakom a férjemmel, de még anyuékhoz vagyok bejelentve állandóra).
2011. jún. 2. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott szülsz, ahol akarsz. Ha úgy tartja a kedved, akkor választhatsz Pesti szülészetet is.

Én Pesti vagyok mégis Szolnok szülök. Egy büdös szóval se mondták, hogy nem lehet.

Saját döntésed :)))


Jó babavárást.

2011. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abban a kórházban szülsz, amelyikben akarsz. Én is debreceni vagyok, a klinikán szültem, a szobatársam egri volt. Egyik ismerősöm debreceni és ő pl a Kenézybe szült. Amelyiket jobbnak gondolod.
2011. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

És fizetős volt a szülés?Attól hogy nem ott szültetek ahova tartoztok,a TB támogatta?

Én is Debrecenbe akarok szülni,de én Gyulához tartozom.

2012. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Ingyen volt, mivel fizetem minden hónapban a TB-t, így el is várom. Szép is lenne, ha nem.

Hála pénzt természetesen kapott az orvosom, nem is keveset, de megérdemelte és ő 9 hónap alatt 1 centet sem látott tőlünk egyébként, csak szülés után a 6. hétben.

2012. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!