Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van akkor, ha megkérdezem...

Mi van akkor, ha megkérdezem az orvosom, mennyiért jönne be a szülésemre, de közben ha nem kértem volna fel is ott lenne, mert épp ő az ügyeletes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, azt mondja, mindegy, mennyi pénzt adsz, és akkor te döntöd el (így adhatsz neki kevesebbet, ha épp ügyeletes).

Ha nincs szerencséd, akkor mond egy baromi nagy összeget, és akkor azt illik is kifizetni, ha ügyeletes, ha nem.

2011. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy másodszor szülök nála,és csak annyit kérdeztem,hogy változott-e valamit a tarifa.

Nem kértem,hogy bejöjjön,semmi ilyesmi,mert még nem tudjuk,hogy felfogadjuk-e,de azért nem árt előre gondolni,hogy meglegyen a pénz rá.


De azon agyaltam,hogy ha most ez ennyiben marad,és ő lesz az ügyeletes,akkor mit csináljak?

Hiszen érdeklődtem,még ha nem is kértem fel konkrétan.


Nagyon afelé hajlok,hogy úgyis a szülésznő csinált előzőleg is mindent,a doki csak 10 percet volt ott meg amikor összevarrt,lehet,hogy nem is kellene felfogadni.


(Nem kellett volna rákérdeznem a tarifára,igaz?)

2011. máj. 30. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a fogadott pont ügyeletes volt, amikor szültem. Annyit adtunk neki, amennyit elterveztünk:)

Sokszor rámnézett(12 órát vajúdtam), a férjemet nyugtatgatta kinn, utána mindennap megnézett stb.

Bár ő nem mondott konkrét összeget, de nyílván elégedett volt azzal amit kapott,mert kontrollon is ugynaolyan jó fej volt. Pedig lehet kevesebbet adtam az átlagnál:(

2011. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!