Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 2 és fél éves, néha...

Kislányom 2 és fél éves, néha panaszkodik, hogy fáj a füle. De úgy hogy egy picit nyűgös pár percig, megkérdezem mi a baj, azt mondja fáj a füle. Aztán 1-2 napig semmi. Majd pár nap múlva megint. Vigyem orvoshoz? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Az öcsém volt ilyen kicsinek, állandóan fájt a füle,kapott rá cseppeket,gyógyszereket,mindig csak átmenetileg segített,de nem tudták igazán mitől.

Olyan 5éves kora körül kivették a manduláját,azóta szerintem még csak náthás sem volt.

2011. nov. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos!
2011. nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyanítom, jönnek a hátsó fogai! Ha fülgyulladása lenne, biztos már belázasodott volna. A hátsó fogak nagyon közel vannak a fülhöz és a fájdalom sugározhat is.
2011. nov. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék ellentmondani az előttem szólóhoz,csak a mi példánkat írom le. 8 hónapos volt a kislányom,mikor egyik éjszaka nagyon sírt. Mivel nem volt semmi tünet,azt hittem a hasa fáj,mert szorulásos volt. Másnap ki volt fakadva a füle. Nem volt láza,de a doki elküldött a fülészetre,hogy nézzék meg. Középfülgyulladással 5 napot voltunk a kórházba,egy napig infúzió! Ezért szerintem vidd el orvoshoz,mert lehet akármi is,ne járjatok úgy mint mi! De nagyon remélem nálatok nem ez lesz! Bocsánat,ha beparáztattalak,de tényleg nem volt nálunk olyan tünet,amiről a fülére gondoltunk,még a füléhez sem kapkodott. Jobbulást a picinek!
2011. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző, igazad van, jobb ha megnézi egy fülész. nem tart semeddig, és jobb a biztonság.
2011. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, igaz egész nap semmi baja, de azért délután elmegyünk az orvoshoz, megnézetem.
2011. nov. 24. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:
dettó ez volt nálunk is, mint a 9.51-nek. menjetek orvoshoz mielőbb.
2011. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!