Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves gyermek eszik par...

3 eves gyermek eszik par falatot, aztan arra panaszkodik, hogy faj a hasa, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot kap ,mert piros volt a torka ,attol lehet?
2011. aug. 22. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, kikeszitette a gyomrat:( adtal a gyogyszer melle normaflore probiotikumot? Ha nem, akkor lehet venni a gyogyszertartban vagy a DM gyogyszeres pultjan is. Jobban lesz tole, tenyleg segit. Szintelen, szagtalan, igy barmibe beleteheted, konnyen megissza.
2011. aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Termeszetesen adtam ,mindig kap probiotikumot ,eddig is etvagytalan volt amikor antibiotikumot kapott ,de nem fajt a hasa.
2011. aug. 22. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg csináljatok még egy komolyabb probiotikum kúrát is, az sosem árthat. A Normaflore sajnos nem sokat ér, csak jó a reklámja :(

Az antibiotikumok legtöbbször sajnos tönkreteszik a bélflórát és ezért rá kell segíteni.

A Lactív, a Protexin és a ProKid nagyon jó készítmények, de van még több fajta is.

2011. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk hónapok óta ez megy habár ő nem kapott antibiotikumot.Első alaklommal felvittem doktornőhöz,h hasfájásra panaszkodik állitólag mandulagyulladása van és ez húzodott rá,na akkor kapott gyógyit.hetek teltek el és még mindig fájt a hasa.visszavittem,kapott gilisztahajtót.Most ott tartunk h nem minden nap de mondogatja,ja és pocsékul eszik a mai napig.nem tom sajnos mi lehet.
2011. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!