Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Nők-férfiak...

Apás szülés? Nők-férfiak válaszára is kíváncsi vagyok! Lent.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az apás szülésről? Párom mindenképp ott akar majd lenni, és én is nagyobb biztonságban érezném magam.

Újdonsült apukák, akik bent voltatok, milyen élményetek volt ezzel kapcsolatban?


2011. máj. 16. 20:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Apa meg én is nagyon örülönk, hogy ő is bent volt.

Nekem segítség volt, hogy lelkileg mellettem állt, és fizikailag is segített, adott vizt, szólt a szülésznőnek, amikor meg már nyomtam, akkor tartotta a hátamat. Ő vágta el a köldökzsinórt is.

Amíg meg varrták a gátsebemet, ő dajkálta a kislányunkat.


2,5 hónap múlva születik a kistesó, minden képpen apás szülés lesz!


Apa is minden leendő apuka ismerősét arra biztatja, legyen bent. Nem volt véres, gusztustalan, nem szemben áll, hanem a vállam mellett.


Boldog babavárást Nektek!

2011. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Utolsó író: köszönjük szépen! :)
2011. máj. 17. 17:50
 23/24 anonim ***** válasza:

Nőként írok neked.

Én nem szeretem,hogy ha fáj valamim vagy szenvedek,akkor ott legyen valaki.Engem nagyon irritál.Számomra kifejezetten taszító lenne,ha ott kellene lennie a páromnak.

Viszont érdekes,de császárra(programozott) be engedném,mert ugye ott nincs kínlódás akkor.

Párom sem jönne be "normál" szülésre,de csak miattam nem,mert tudja,hogy az nekem nem lenne jó és csak idegesítene.Volt erről már szó,de a válaszom továbbra is az,hogy normál szülésre nem,császárra jöhet(ne).

Szép napot!

2011. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem megnyugtatónak fog hatni mikor ott lesz mellettem, szorítja majd a kezem stb...

Mielőtt megfogant a baba és azelőtt voltak valamilyen fájdalmaim, például menstruációs görcsök akkor is jobban éreztem magam mikor mellettem volt, megölelt.

De ezeket ember válogatja.

2011. máj. 17. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!