Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi folyásnak szabad...

Gyermekágyi folyásnak szabad erős szagának lennie?

Figyelt kérdés
A hőemelkedésem okát keresem ami már 3 hete tart... most visszagondolva amikor még volt gyermekágyi folyásom, elég erős szaga volt, most már nincs vérzés, nem érzem a szagot sem, ennek ellenére lehet ott fertőzés? Ja és antibiotikumot is szedtem már...
2011. máj. 7. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
orvos mit mond? Szültél, hőemelkedésed van, fertőzésre gyanakodsz. nem itt kéne érdeklődnöd,hanem egy orvosnál. Ha megbetegszel,nem tudsz szoptatni, egy gennyes gyulladásnálkórházba kerülsz, kint kell hagyni a babát.... ne játsz ezzel.Menj orvoshoz.
2011. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem erre annyit mondott a dokim, hogy a gyermekágy (6 hét)lehet erős szagú vérzés, folyás bármikor. Volt, hogy egy hétig nekem nem volt semmi, aztán reggel arra ébredtem, hogy picit szúrós szagú folyásom volt.

Viszont a hőemelkedés az tutira nem normális, lehet tényleg összekaptál valamit, inkább a dokiddal egyeztess.

2011. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát az a gond hogy voltam már 2x a nőgyógyásznál, megultrahangozott, megvizsgált mindkétszer és nem talált semmit, most írta fel a 3. antibiotikumot amit azért nem merek beszedni mert a háziorvosom azt mondja hogy nagyon erős, 1 hónapig ürül a szervezetből és ő ezt szoptatós anyával nem szedetné be. Kenetvétel meg tenyésztés viszont még nem volt, de nem tudom felvessem-e a nőgyógysznak most mikor megyek hozzá... próbálom megtalálni az okot hátha nem kellbeszednem az antibiotikumot:S
2011. máj. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!