Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes gondolatok? Vagy...

Természetes gondolatok? Vagy betegesen aggódom?

Figyelt kérdés
Jövőhéten szerdára vagyok kiírva szülni,(második gyermekem)olyan gondolatok gyötörnek,hogy mi van ha nem lesz egészséges a gyermekem????Az egész terhességem alatt minden rendben volt,véreredmények stb.....Mégis ilyenek járnak a fejemben!Van valaki aki hasonló gondolatokkal küzd???Természetes ez???
2011. máj. 7. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár én még nem vagyok anyuka, de szerintem próbálj pozitív lenni!

Semmi okod a pánikra, ha eddig is minden rendben volt!

Lazíts, vegyél nagy levegőt, pihenj sokat, érezd jól magad!

Könnyű szülést és boldog babázást kívánok Neked! ;)

2011. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

biztosan minden rendben lesz a babáddal,ne aggódj,a sok feszültségtől érezheted ezt.

én pánikbeteg vagyok és még messze az anyaságtól(sajnos),de nekem is jutottak eszembe hasonló gondolatok,biztos csak nem vagy kipihenve és aggódsz a piciért.

mond el a félelmeid az orvosnak is nyugodtan,ő majd biztos megnyugtatóbb válaszokat tud neked adni.

2011. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és jó egészséget,boldogságot nektek!
2011. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs sok hátra már, de mostanában elkezdett foglalkoztatni nagyon a szülés, eddig nem féltem, most nagyon, hogy mi lesz, hogy lesz, hogy nehogy baj legyen... szerintem ez a természetes aggódás minden leendő anyában benne van. Nekem ráadásul első baba, fogalmam sincs mi vár rám, hogy fogom bírni, hogy fogom szoptatni, azt se tudom hogy kell fogni egy kisbabát... Az hogyha nem lenne egészséges már kiderült volna szerintem, a szülés közbeni komplikációktól tartok inkább.

Szóval szerintem teljesen normális, hogy szülés előtt ilyen gondolataink vannak.

2011. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg csak elso baba, de, hasonlokeppen erzek. Mikor pl vasaroltunk a picinek, vagy amikor rendezgetjuk a szobajat, vagy amikor vasaltam a kis ruhacskakat, mindig mindig eszembe jutott es meg jut is, hogy de mi van, ha...?? Nagyon felek, hogy beteg lesz, vagy hogy elveszitem.

De hat ugyan mi baj lenne?? Csak olyan nehez nem aggodni...

2011. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, én is ilyen bolond voltam, hogy aggódtam mindenért. Amikor meg egészségesen megszületett megnyugodtam, de aztán meg jöttek más gondok. Minden rendben lesz, gondolkodj pozitívan, könnyű szülést neked!
2011. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Május 13-án megszületett a kisfiam Dominik Attila,makk egészséges!:))))))

Köszönöm mindenkinek a nyugtató szavakat!!!!!

2011. máj. 21. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Jó babázást:)
2011. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok és jó egészséget kívánok! :)))


(1. válaszoló)

2011. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!