Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak hálóinget szoktak használ...

Csak hálóinget szoktak használni a kórházba, vagy lehet pizsamát is bevinni. Gondolok itt a szülés előtti és utáni időszakra is. Nyiregyházi kismamák ti mit visztek be?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Sok kórház meg sem engedi a piszit, jobban jársz egy elöl gombos, kényelmes, hosszú hálóinggel.
2009. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem nyíregyi vagyok, de csak pizsamákat vittem be, illetve, mivel eléggé meleg van a babák miatt ,ezért sima pamutpólókat és kényelmes pamut rövidnadrágokat.

(Egy darab hálóingem nem volt soha életemben, és nem tudtam elképzelni, hogy pont akkor kezdjem el használni :S )

Pizsifelsőkből is vannak elől gombos fazonúak, de én csak simán felhúztam szoptatáskor. A többi mami is zömmel pizsit használt, elvétve láttam csak hálóinget, de hát ki mit szeret ugyebár...


Azt vigyél, amiben kényelmesen érzed magad!!!!

2009. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is raktam pizsamát.Ha vizsgálni akarnak szülés elött vagy után,a bugyit is lekell venni,nem hiszem,hogy egy pizsama alson sok mulik.Vigyél nyugodtan.
2009. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem pizsit és hálóinget is. Itt Sopronban lehet hordani pizsit, senki nem szól érte. Szülés után engem már nem is vizsgálgattak, csak a varratokat szedték ki. Nekem jobban bejött a pizsi.
2009. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szüléskor macerás, de utána már horhatod. Engem nem vizsgáltak meg szülés után, csak mikor jöttem haza. Még jó is volt, hogy vittem pizsit, mert hideg volt a kórteremben.
2009. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkorom óta nem volt hálóingem, úgyh' direkt a szülés miatt kellett vennem, de kb. a harmadik naptól nem használtam őket. Mi sokáig (majdnem két hétig) a kórházban ragadtunk, én pólóban és hosszú szabadidő nadrágban voltam. Más is így tett, valahogy hálóingben én betegnek éreztem magam. Szerencsére nálunk (Pécs) ilyesmibe senki nem szól bele.
2009. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én bp- en szültem, nekem sokkal kényelmesebb volt egy pamut pizsinaci egy rövid ujjú pólóval szülés utáni napokra. Engem császároztak, úgyhogy előtte nem volt választásom, maradt a kórházi hálóing, de a barátnőm simán szült, vele is felvetették a kórházi hálóinget, de ezt gondolom kórháza válogatja.
2009. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!