Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadjak szulesznot a Janos...

Fogadjak szulesznot a Janos korhazban? Azt mondjak mindenki nagyon kedves es emberi?

Figyelt kérdés

De mi van akkor ha aznap oten szulunk?Hogy tud ot fele szakadni?Fogadott orvosom van,bar kiirt idopont elott 1 hettel elutazik, de van helyettesitoje.

Mit tegyek? 37 hetet toltom


2009. márc. 9. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fogadnék...ő van veled végig segít stb, de ha többen szültök épp nyilván nem csak veled fog foglalkozni.Én 37 hetesen már megszültem.
2009. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaz, én nem ott szültem, de volt fogadott szülésznőm és nagyon sokat számított. Velem végig ott volt és segített, nagyon kedves volt, viszont akkor sokan szültünk és akinek nem volt fogadottja azzal nem tudtak végig foglalkozni. Igaz az, hogy a szülésznő segít a legtöbbet, a doki már csak a lényegre szokott menni.
2009. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elozo valaszolonak:37 hetesen mar megszultel?! En most epp ezen parazom, mert 2 napja olyan furin vagyok, es 2110 a mehszajam.Izgulok hogy meglegyen a sulya(2hete 2800g mondtak)es epp legyen a tudeje.Josolgatok is rendesen.Nalad hogy tortent,roviden?Koszi elore is!
2009. márc. 9. 13:23
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha van fogadott orvosom, az azt jelenti hogy o velem van a kezdetektol,lenyegi kerdesekben ugyis o dont.Nem keso ilyenkor szulesznot fogadni?
2009. márc. 9. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan Szt.István khzban szültem,de volt fogadott szülésznőm.Még most sem késő fogadni,de akkor mihamarabb tedd meg.Nálam pont dolgozott aznap,amikor szültem,de mivel fogadott volt,sokat foglalkozott velem.Minden vizsgálatot ő csinált,és a vajúdás alatt fél óránként rám nézett.Amikor eljött a szülés ideje,a dokimmal együtt végig velem volt,gátvédelmet csinált(sikeresen)és szülés után ő ellenőrzött.Sztem elsőbbséget élveztem,de ez azért megoldható,mert legalább 3-4 szülésznő van egy műszakban.
2009. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok...nem késő fogadni, de gyorsan akkor még ma.

Igen 37 hetet épp betöltöttem, 3300gr lett Milánkám::)Tehát tüdejük már érett ilyenkor, nem lesz semmi baj.

Nálam hmm mondta szülinő, előtte kétszer is taliztunk közösen férjem én ő, h nst re menjek majd hozzá, s így nem kellet várnom stb, s megbezséltük h ha nem folyik el vizem akkor 3-5 perces fájásoknál hívom...éjjel vajúdtam otthon, jöttek a fájások, 20-10-5-3 perces fájások...ekkor hívtam ez hajnalban volt, mondta h ha jól vagyo, baba mocizik, s bírom akkor majd ha egy fájás egy percig tart akkor menjek...ez már reggel volt fél 9 felé, bementem beért ő is, dokim is, fl szüliszobára(ja borotváládst ő csinálta, beöntést nem kértem így nem kaptam de nem is volt baj)9 re szüliszobán voltam, dokim szülinőm férjem végig mind velem, s 10.05re megszületett kisfiunk...csodás szülés volt, legyen szülinőd, ő a legfontosabb

2009. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!Mindenkinek jo babazast kivanok!
2009. márc. 10. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!