Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy éve szültem, kezdem...

Egy éve szültem, kezdem visszanyerni az alakom, most már több időm van egy kis tornára! Arra gondolta Apának szülinapra, készítenék egy videót?

Figyelt kérdés
Amolyan szülés után is nő maradtam címmel!Tudnátok segíteni milyen szerelmi jellegű zenét tegyek a képek alá?vagy olyan oldal,ahol hasonló jellegű videók vannak?
2011. máj. 3. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, de jó ötlet! Gratulálok, hogy nem keseregsz, hanem cselekedsz!! Én még szülés előtt állok, de büszke vagyok, hogy ilyen nőtársaim is vannak, tárolom az ötletet! ;)


Sajna oldalt nem tudok, ahol ilyen van, de amúgy mire gondoltál?


Szép fotókat lejátszva, alatta vmi zene?

Vagy rendes videó felvétel?

2011. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi,hogy jó ötletnek tartod az elképzelésem!Tudod terhesség alatt Én is híztam 20kg-t,nem könnyű leadni,de mindent megteszek!nem szeretném elhagyni Magam,azt sem szeretném,ha a párom,csak az Édesanyát lássa bennem!Igen képek az elképzeléseim,zenére!szerintem Szinetár Dóra,Bereczki Zoltán Ajándék című dalára!
2011. máj. 3. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!