Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok meddig húzom még?

Mit gondoltok meddig húzom még?

Figyelt kérdés
Mivel nem volt teljesen rendszeres a menstruációm, először ápr 23.ra írtak ki,de az uh alapján kiderült a bab később fogant, így ápr.23-máj.1. közé írtak ki.Tegnap voltam dokinál, 37.héten 2000 volt a méhszájam, tegnap 2100,és azt mondta a doki teljesen zárt vagyok, bab már fejfekvésben, minden rendben van, és módosította május 1.re. Voltak már jósló fájásaim a 36.héttől kb, aludni már nem tudok mert folyton pisilnem kell éjjel,érzem ahogy a babuci a fejét erőteljesen feszíti lefele, rengeteg mensiszerű fájdalmam van, ami kisugárzik a lábamba,melegvíz hatására meg sétára elmúlik, voltam nst az is rendbe volt. Már nagyon kíváncsi vagyok a kisbabámra mit gondoltok meddig húzhatom még?
2011. ápr. 23. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
:) Már egészen biztosan csak napok kérdése..
2011. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 39+3 hetes kismami vagyok: április 28-ra kiírt dátummal és egy igen szégyenlős pocilakóval.remélem a nyuszika hozza majd a fronttal együtt :D
2011. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hamarosan már magadhoz szoríthatod :) Biztos csak napok kérdése!! Könnyű szülést kívánok neked!!!! :D Majd írd meg mikor jött világra a baba!
2011. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megírom :)
2011. ápr. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!