Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A pocakkeményedés és a jóslófá...

A pocakkeményedés és a jóslófájás között van különbség?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A keményedés rendszertelen és nem igazán fáj. A szülés megindulásával a méhösszehúzódások erősebbek lesznek, nem csak a has, hanem a hát is fáj deréktájon. A valódi fájások rendszeresek. Ha már érzrd az igazit tudni fogod, hogy az az.
2009. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok az ellenpélda. Nekem nem fájt a derekam csak keményedett a hasam és rendszertelen volt. Este 9kor kezdődött aztán másnap reggel még mindig 8-9-11 perces fájásokkal mentünk a kórházba. 12.45re meglett a kisfiam.
2009. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, más.

Nekem a 20. héttől állandóan keményedett a hasam, ha megmozdultam.

A jósló meg mensi jellegű fájás, az inkább görcs.

Keményedés bármikor lehet, jósló csak a 32. hét után szokott lenni.

2009. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.

A jósló fájás már olyan, mint egy enyhe szülési fájás. Tehát fáj, mint egy erősebb menses görcs, ahogy valaki írta.

A keményedést meg csak úgy érzed, mintha összehúzódna a hasad. Ez nem fáj, csak húzó érzés.

2009. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!