Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az természetes, ha nagyon...

Az természetes, ha nagyon erős szúró fájdalmat érzek a méhszájamnál? 39 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Már néhány héttel ezelőtt is volt egy párszor, főleg este, de ma déltől sokkal erősebben szúr. A baba is nagyon intenzíven mozgott egész nap. Nem hinném, hogy beindult volna a szülés, mert nem rendszeres és nem görcsöl. Mitől lehet ez?
2009. márc. 2. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 40 hetes vagyok, és nekem is nagyon szúr, olyan mintha egy kést belém szúrnának és megforgatnák. A doki azt mondta, hogy lehet hogy nyílik a méhszáj, ma fog megvizsgálni. Szerintem neked is ez lehet, ha nagyon fáj.


Könnyű szülést:)

2009. márc. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyílik a méhszály a baba nyomja lefelé magát attól van a fájdalom,valószinű nem sokára beindulnak a fájások is,esetleg elmehet a magzatvized.Könnyű szülést kivánok neked a közeljövőben.
2009. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, mégiscsak beindult a szülés, mert ma már más fájásokkal ébredtem, csak egy kicsit lassan halad.

Remélem, tényleg nyílt a méhszájam a tegnapi szúrásokkal.

2009. márc. 3. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!