Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ruhákat vigyek májusi...

Milyen ruhákat vigyek májusi babának a kórházba?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy rugiból például pizsirugit viygek,vagy valami szebbet?Mindenképppen újakat fogok,na de milyet?És hosszú ujjú vagy rövid ujjú bodykat?Mennyit?Sima szülésre készülünk.
2011. ápr. 1. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

3-5nap amit bent vagy.

napi 2vel nem árt számolni(bukás, kaki, pisi)

Májusban elég meleg lesz, ha vékony hujjú bodyt és ujjatlan rugit viszel a kicsire szerintem jó lesz.

Mi számít pizsi ruginak nálad, meg mi szebbnek?

[link]

[link]

ilyesmikre gondolok, na jó nem muszáj brendonban 3000ftért venni, pl én tescoban töredékéért vettem.

[link] ez már inkább "utcai" viselet.

Javaslom ha első baba, akkor ne túl bonyolult ruhákat vigyél, mert ijesztő hirtelen egy újszülöttet öltöztetni, pláne a fejét átdugni a body nyakán(patentos vagy olyan aminek nem egybe van a nyaka a legkényelmesebb)

2011. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú pamut body-ra és ujjatlan -szintén pamut- rugira szavazok+kocsikabát (ha hűvösebb lenne), meg természetesen kis sapka :)
2011. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok!
2011. ápr. 1. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
mikor szülsz? én máj 7.én.
2011. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

uh szerint 20-án,menszi szerint én is 7-én:))

2011. ápr. 17. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is május 7 ére vagyok kiírva.

Szerintetek normális hogy 32 héttől csak ctgr re járok semmi mást nem néznek.se ultrahang se vizsgálat.


én viszek rövid és hosszu ujju badikat és egy kettő rugit +svékony sapikat.

2011. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!