Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Tidrenczel Zsolt, MÁV...

Dr. Tidrenczel Zsolt, MÁV Kórház (ÁEK) vélemények?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 08:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi komoly problémákkal voltunk nála.

Az egy flegma, érzéketlen fasz!

Még a tudását is megkérdőjelezem, mert konkrétan teljesen tanácstalan volt, de azért rögtön a legrosszabbakkal - mint kész ténnyel - riogatott.

2015. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Nekem irtó durván csinálta a vizsgálatot. Kemény, kimért volt. A hozzáértését is megkérdőjelezném, aminek az oka: óriási külső miómagöböm volt /van. Azt mondta műteni kell, de 50 %, hogy rámegy a méhem. Viszont szerinte nincs más választásom, mivel így 100 %-ig biztos benne, hogy nem tudok kihordani egy terhességet. Nem mentem hozzá többet. Nos, 1 évre rá született a kisfiam, 40+3 napra, makk egészségesen. A terhesség komplikáció mentes volt, igaz,vigyáztam is magamra nagyon. Hamarosan születik a kistesó is!! Itt ráadásul végig emelgetnem kellett a "nagyfiamat".

Ha nála maradtam volna, akkor ki tudja.. Talán egy egész más élettörténetem lenne...

Viszont a barátnőm nála szült kettőt, és meg van vele elégedve, szóval fene tudja. Lehet, hogy kicsit pofára is megy a doktor úr? :D

2017. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Utolsó vagyok. Annyit tennék még hozzá: a barátnőmnek tetszik az, hogy szerinte nem szépítget, feketén fehéren megmondja a dolgokat, stb.(Ez a hölgy makkegészséges, sose volt semmi gondja a terhessége alatt sem.)

Én ezt nem így látom. Szerintem senki ne higyje magát félistennek, aki mindenre tudja a válaszokat,az én példám mutatja, hogy egy orvos is tévedhet. Aztán ott van a stílus. Engem konkrétan depreszióssá tett, ahogy odavágta hozzám a "tényeket", vagyishogy valószínűleg nem lehet gyermekem. Hál Istennek hogy nem lett igaza!!!!!

2017. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Csatlakozom az utóbbiakhoz, a feleségem azóta teljesen rosszul van, hogy vele beszélt, pedig semmi ok nincs az aggódásra a kombinált teszt alapján.

Az egyetlen ok, amit hangoztatott, hogy a feleségem elmúlt 35 éves.


Szóval más befolyásoló tényező nincs számára, egy "idős" nő hiába nem dohányzik, nem iszik, stb. potenciálisan genetikai rendellenes a gyermeke.

Legalábbis szerinte.


Ha nincs is igazam, akkor sem engedhet meg magának ilyen stílust az, aki emberekkel foglalkozik.


Genetikai tanácsadása kerülendő, a mi tapasztalatunk alapján nem felvilágosítás!

A feleségemet látva csak egy jó nagy adag felesleges stresszforrásnak értékelem!

2020. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nahhh ez a csávó a szakmája csúcsa, egy kiváló orvos, DE emberileg begy igazi "fasztarisznya", kommunikációja és stílusa a SPAR biztonsági őrjének a szintjén van, annyi különbséggel, hogy a SPAR biztonsági őre, kedves és jóindulatú hozzá képest. Egy igazi pöcs. Rendkívül közel állt hozzá, hogy közeli fizikai kontaktusba kerüljünk egymással. Ráadasul a munkája kapcsán kifejezetten kiszolgáltatott helyzetben lévő nőkkel kell dolgoznia, s ezzel kicsinyes pondró módon visszaél. egy büdösbogár. DE ismétlem a szakmájának magyarországi csúcsa, szerencsére kikerülhető, mert van másik hasonló szakmai képességű szakember is.
2023. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!