Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az átlag bölcsőde 5-6-ig...

Ha az átlag bölcsőde 5-6-ig van nyitva és én este 8-ig dolgozom, hogyan tudom megoldani azt, hogy a gyermekemre valaki vigyázzon abban a két-két és fél órában? Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
bébiszitter megy érte hazaviszi és szépen otthon megvárnak.Vagy apa megy érte ha ő előbb végez.
2011. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem tudom pontosan mi lesz, de mivel az apuka sokat dolgozik és sokáig, ezért én nem fogok bevállalni olyan munkát, ahol ilyen későn érnék haza. Bébiszitter nem fér bele a keretbe, nagymamának pedig nem jó a lába. Így maradok én, hogy el tudjam hozni.
2011. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
esetleg közelben nem lakik ovistárs akinek az anyukájával megbeszélhetnéd hogy náluk lenne míg haza nem érsz?
2011. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a bolcsis gondozonot nem vinnee magával haza, vagy bennt marad vele a bolcsiben esetleg ő viszi el hozzátok, sokan vállalnak gyerkocot... en is bolcsiben dolgoztam, baboca elott...
2011. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a szivesseg.net oldalon van aki vállal gyerek vigyazast ingyen, szivessegert cserébe, ha nincs mar rá keret, esetleg próbáld meg, sok idős néni van aki egyedül, unoka nélkül magányos és szívesen babazna
2011. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!