Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehet venni eldobható...

Hol lehet venni eldobható bugyit? -hallottam hogy jó! Miért praktikus?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Patikában, Brendonban, bababoltokban kapható. nem kell mosni, használat után kidobod..
2011. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szülés után erősebb vérzés miatt elég praktikus megoldás nem a saját bugyijaidat vérzed össze és csak simán kidobod.

Én Müllerbe láttam kb. 100-150 FT/db

2011. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dm-ben,Rossmann-ban is van.
2011. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dm, rossmann, müller.

De ezek egyszerűbbek.

Gyógyszertárban lehet olyat kapni, ami 1x használatos, és bele van a betét is "építve", ez inkontinenciára van, de az első pár napban nekem nagyon jó volt. nem jut eszembe a neve, de segítenek biztos...

2011. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tennának van mosható hálós bugyija. Gépben és kézzel is mosható, ripsz-ropsz megszárad. 2 db van összegyógyitva pár száz forint (nem összeg, nem tudom pontosan mennyi mert a párom vette) gyógyszertárban. Simán megtartja a betétet (sőt valamilyen szinten a pocit is fogja, nekem nagyon bevált. Az eldobható nem igazán jött be. Csak ajánlani tudom.
2011. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó? Praktikus?


Nemigazán. Az első szüléshez én is vettem, de fél óra sem telt, miután felvettem, és kidobtam. Alig tartott valamit.

A saját ócskább bugyijaimat hordtam, ezekben nem csúszlált a betét és tök jól passzolt. A második szüléshez is már csak a saját bugyijaimat vittem. Az miért nem jó? Pamut az is. Mondjuk nekem sosem ázott át a betét, nem lett véres a bugyim sem.

Ha veszel a kínaiban sima pamut bugyit, ami még olcsó is, azzal többre mész. Ha meg véres lesz, nagy cucc, kidobod azt. 100 ft-ért lehet kapni, és ha nem dobod ki mégsem, később is jó. Én pl. mensikor is olyat hordok, mert szorosabbak, jobban tartják a betétet:)

2011. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!