Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mennyi idővel a szülés...

Kinek mennyi idővel a szülés után nyerte vissza a hasa a terhesség előtti állapotot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dietaval es tornaval 6 honappal a szules utan lapos es feszes lett a hasam...csak ugy "magatol" az eletbe nem jott volna helyre...
2011. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

8hét, minden nélkül, csak úgy.

Most majd edzeni is fogok, hogy formám is legyen ne csak lapos, de szép is legyen, eddig nem érdekelt.

2011. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5 hónap és magától. Bár előtte sem volt kockás, csak lapos.
2011. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1.babámnál kb szülés után 6 héttel már semmi látszott, mintha nem is lettem volna terhes (sima izmos lapos has).

2.babámnál is szülés után 6-8 héttel már újra lapos és izmos volt a hasam, csak a bőröm volt még egy picit lógós.

Most már az is elmúlt, 4 hónapos a babám. Mondjuk most a bőr egy picit megrepedt a köldökömnél, most nem tudom letagadni, hogy terhes voltam (nem mintha le akarnám tagadni :) )

Sokat hasazok és tornázok, de ezt régen is mindig csináltam.

2011. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vállalom, hogy képviselem a másik oldalt...:) 15 hónapja szültem, és még mindig nem olyan. Igaz, a terhesség alatt 28 kilót híztam és 6 még megvan belőle. Sajnos nekem a szoptatástól nem mentek le a kilók, főleg hogy a tej érdekében nem tudtam fogyózni. Amikor már lehetett, el is kezdtem és tornáztam is, de csak eddig jutottam. Most újra babát várok, úgyhogy megint nem tudok ezzel foglalkozni. Azért remélem, a második után jobban sikerül!
2011. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2 hete szültem. 15 kg-t szedtem fel, most 6 kg maradt rajtam. És kicsit zavaró, hogy olyan plöttyedt, vagy milyen. Amúgy 24 éves vagyok, első babával. Még a méhem fog összébb húzódni?
2011. márc. 17. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! kb 6 hós korára lett lapos, tornázom, reméle, h feszes is lesz. kicsit off: ne aggódj, ha szülés után 2 héttel még plötty a hasad! gondolj csak bele, h 2 hete még mekkora volt! adj magadnak időt! a dokim szerint annyi idő kell a visszaalakuláshoz, mint odafelé, szóval kb 9 hónap. ha 2 hetes a babód, akk nemsokára tornázhatsz.
2011. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél 12 kg-t híztam, akkor kellett neki 9 hónap mire visszaállt.Most hat hónapja szültem 8 kg-t szedtem fel és már a súlyom az annyi amennyi szülés előtt, a hasamnak sem sok kellene.Laposnak lapos, csaka megnyúlt bőrre kéne rátornázni.De nem vészes.Rajta vagyok a dolgon.
2011. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak 2 hete szültél, akkor még ne izgulj.

6 hét a gyermekágy, ennyi idő a méhednek is kell regenerálódni.

Utána elkezdhetsz tornázni is.

Grat a babához.

2011. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél még viszonylag hamar (1-6 hónap alatt), aztán a többedik szülések után egyre később...
2011. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!