Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Karazma Farshidnál (Sopron)...

Karazma Farshidnál (Sopron) szült val. Aki? tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia, gratulálok a babához!


Csak egy megjegyzés, én is túlhordtam, nekem a Peitl volt a dokim, ő is csinált mindig ask-t, nst-t meg flowt, szóval ez is dokitól függ.

2011. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

szia, köszönöm. :)

tudom, a peitl jó, az első babámat nála szültem (ügyeletben volt), és teljesen jó fej volt így is. meg szakmailag is. (akikről én hallottam, azok mások, de most nem szeretném nyilván megnevezni őket. :))

2011. okt. 1. 14:07
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia, hát igen, eredetileg én sem akartam dokit fogadni, aztán az nst-k alatt megismertem a többi dokit, na mondom akkor maradok a Peitl-nél...:) most a másodikat is nála szeretném szülni.
2011. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok a Csöppséghez! :) Örülök, hogy Neked jók a tapasztalataid! Igazából engem nem is érdekel, hogy velem mi volt, a lényeg, hogy a kislányunk teljesen egészséges!

A Peitlről én is csak jót hallottam. De ő csak azzal baromi rendes, akinek ő a fogadott dokija. Aki még szerintem nagyon rendes doki, a Hidas doktor. Velem ő is nagyon kedves volt!

2011. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!