Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Karazma Farshidnál (Sopron)...

Karazma Farshidnál (Sopron) szült val. Aki? tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki dícsérte. Én csak "véletlenül" szültem nála, a Peitl volt a fogadott dokim, és a Karazma volt ügyeletben, de majdnem császár lett, így őt is behívták hozzám. Én kicsit idegenkedtem tőle, mert annyira sztárolják, de kellemesen csalódtam. (vajúdás kellős közepén megkérdezte, megengedem-e, hogy megvizsgáljon. Hát köpni-nyelni nem tudtam:))
2011. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem ő császározott.... nincs jó véleményem. Fogadott orvosom volt, de nagyot csalódtam!
2011. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

sajnálom. :(

Mi volt a baj vele, ha megkérdezhetem?

2011. máj. 17. 12:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hallottál róla, ha soproni vagy. Eléggé közszájon forgott az esetem. Császár volt és elfertőzték a sebemet...
2011. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem hallottam róla, de mikor történt? mert mi csak 3 éve lakunk itt.
2011. máj. 17. 13:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Most februárban.
2011. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tényleg nem hallottam.....remélem, már meggyógyultál.
2011. máj. 19. 13:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az orvostól függ,hogy elfertőződött a seb...talán te nem kezelted megfelelően...A gátmetszés is ha utána nem jól van kezelve,elfertőződhet...és ez nem az orvos hibája..
2011. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem steril eszközökkel dolgozott. A kislányom 6,5 hónapos volt, amikor ismét kilyukadt a hasam! Nem tudom, mit értesz azalatt, hogy én nem kezeltem megfelelően..... Elárulom, hogy végül a sebészeten kötöttem ki, és újra fel akartak vágni, hogy rendbe hozzák, amit a szülészeten elrontottak! Egyértelmű volt a szülészet felelőssége! De tudok más példát is mondani. A barátnőm elvetélt volna, ha időközben nem vált orvost. Nála nem vette észre, hogy fertőzése van ás attól nyílt a méhszája és görcsölt folyamatosan.
2011. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

megszültem azóta. sajnálom, hogy így jártál...nekem igazából csak pozitív élményem van vele, a szülés is nagyon jó vlt (már amennyire egy szülés jó lehet). nagyon kedves, rendes volt, mindent elmondott, mi fog történni blabla. a terhesgondozáson is figyelmes volt, ui. nekem ugyan nem volt fertőzésem, de kinyílt a méhszáj, meg megrövidült a méhnayk. 1 héttel túlhordtam, csináltatott mindig amnioszkópiát, nst-t, meg áramlásmérést is (amit több doki nem csináltatott, legalábbis ahogy beszéltem más túlhordós kismamákkal), pedig minden érték rendben volt. nem akarom fényezni, meg semmi, elhiszem, hogy neked rossz élményed volt vele. de nekem nem volt semmi negatív, sőt. úgyhogy továbbra is ő lesz a nődokim, habár szülni már nem tervezek így kettő után.

köszi a válaszokat.

2011. szept. 30. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!