Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem képes átrepeszteni...

Miért nem képes átrepeszteni a baba a burkot, mikor már 3 ujjnyira kivagyok tágulva?

Figyelt kérdés
39+2napos vagyok és ilyen rózsaszínes véres nyálkás folyásom is van. Lehet ez valaminek az előjele?,ill.mitől lehet ez?
2009. febr. 19. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Honnan veszed hogy a baba repeszti át a burkot,könyörgöm :DDD
2009. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
nem értem miért kéne átrepesztenie??nekem a dokim repesztette én már 8 cm re voltam nyitva akkor szülőszobán...sztem neked az a nyákdugó...fájásaid nincsenek??nekem vajúdáskor volt ilyen rózsaszínes nyálkás folyásom.
2009. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert nem ő repeszti meg a burkot:)) Nekem 4 szülésből csupán 1x repedt meg magától a burok, 3x az orvos repesztette meg. A folyás valószínűleg a nyákdugó..ami akár a közelgő szülés előjele is lehet. Van akinek napokkal a szülés megindulása előtt távozik, van akinek akkor, amikor beindul a szülés.. ebben se vagyunk egyformák... és a szülések se azok:) Görcseid, fájásaid nincsenek?
2009. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem volt már egy szülésem (9 évvel ezelőtt)és az a természetes ha a baba repeszti meg és nem az orvos ő csak akkor repeszt ha túlhordtad és magától nem indúl be.Nekem az elsőt a baba repesztette ki
2009. febr. 19. 13:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Fájásaim görcseim egyáltalán nincsenek,hányingerem viszon folyamatosan.
2009. febr. 19. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer se hordtam túl a babákat. A 38. és a 39. héten születtek. A fájások burokrepedés nélkül is beindulhatnak. A 4. babámnál csak akkor repesztettek burkot, amikor már több mint 3 ujjnyira kitágultam..
2009. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!