Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés óta miért fázik...

A szülés óta miért fázik folyton a hasam?

Figyelt kérdés

Három tunika hosszú pulóver egy nadrágba tűrt póló van rajtam, 21,5fok van, vastag térdzoknival, mielőtt...

Fázik a hasam, köldök körül, és az oldalam. Olyan mintha lázas lennék, de csak ott, és azóta, hogy szültem.

6hetes kontrollra jöv héten megyek.

Addig valami ötlet mitől fázok csak ott. Ilyenkor furcsa szaga van a lochiának és csak ilyenkor jelentkezik és a vizeletemnek is(rengeteget iszok mindig ugyan azt hárs-kamilla tea) olyan lejárt gyógyszer szag.

Ugye nem valami gyerekágyas fertőzés? Tipp/tapasztalat


2011. márc. 5. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nincs valami rendben, elmehetsz a 6 hetes kontroll előtt is megnézetni magad. Főleg, ha ilyen tüneteid vannak. Én nem várnék jövő hétig.
2011. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs kire bízni a két gyereket, a kicsi anyatejes(fejhetem, ha nem fogadja el csal mellből....)

Jöv héten vasárnap ügyeletben fogad a doki, amikor van bébicsősz, és aki felvisz minket a kórházhoz a picivel.

2011. márc. 5. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!