Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a második szülésem is...

Ha a második szülésem is császárral kell történjen, az hogy megy? Megvárják a 40. hetet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon be vagyok tojva! Igaz a normál szüléstől is.
2009. febr. 16. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen megvárják a 40.hetet,hacsak nincs valami baj.Tervezett császármetszésnek szokták mondani.

Van aki első császár után másodszor természetes úton szűl.

Ne félj.Gondolj arra,h meglesz a babád.Sokan évekig kínlódnak és nem lehet gyerekük.Örülj neki,h lesz és annak is h van egy módszer(császár metszés)ami segít,ha te nem bírod megszülni.

2009. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen megvárják. Bár nekem azt mondta az orvosom, hogy be kell feküdni a 38.-39.héten a hegszétválás miatt, ha esetleg baj lenne "kéznél legyek" és akkor nem várnak irány a műtő.(Nekem 3,5 éve volt császárom most 24.hetes kismama vagyok)Egyébként biztatott, hogy ha minden rendben lesz mehet a normál szülés.:) Ne légy betojva!:)
2009. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!