Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes e szülésznőt fogadni,...

Érdemes e szülésznőt fogadni, kb. hányadik terhességi hétnél, és hogy történik a "felkérés"? (egyből árat is mond, vagy ilyesmiről nem beszélnek, aki amennyit gondol? Mégis mennyi a "tarifa"? )

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem igen! Végig veled van, csak veled foglalkozik, szülés előtt meg tudod beszélni vele mit szeretnél, stb. Én kb. a 34. héten beszéltem meg vele, ha gondod van őt is hívhatod és segít bármiben. Árat mi nem beszéltünk, 1 hete szültem 20 E Ft-ot adtunk. Nekem a fogadott dokim ajánlotta, de mást is megkérhetsz, ha jót hallottál róla. Bár itt is van olyan, hogy ki kivel szeret együtt dolgozni!

2009. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en a 32. heten kertem fel, mert nagyon neves szuleszno, es hogy tuti legyen ideje.. tobb nodoki is ajanlotta (nodokit kellett valtanom, mindketto ot ajanlotta, hogy vele szokott dolgozni, plussz az ismeros kismamak is ot mondtak). en korbeerdeklodtem a nodokimnal, hogy mennyi a tarifaja, o mondott egy tol-ig osszeget (20-30ezer), es megkerdeztem a kismamakat, akik nala szultek, hogy ok mennyit adtak.

igy megallapitottam egy minimum osszeget, es attol fuggoen, hogy mennyire leszek megelegedve, stb, ez az osszeg ugy fog nőni.

amugy en telefonom kertem meg, o mondta, hogy mikor menjek be a korhazba ctg-re, es azt is o csinalja.

2009. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes,akkor biztos,h végig melletted van.Nekem volt,a 34.héten fogadtam fel,a dokim ajánlotta(vele szeret dolgozni)és ő mondta(a doki),h 30000 ft a tarifája.Mindig megbeszélt időpontra mentem NST-re,nem kellett várnom,ő vizsgált,és bármi volt hívhattam.Amikor eljött az idő ő repesztett burkot,CSAK ő vizsgált,és a dokimat is ő hívta,amikor már ideje volt.Ami megfizethetetlen,a gátvédelem, sztem.Olyan ügyi volt,h nem vágtak.Ha minden rendben van,és nem várható komplikáció a szülésznő még fontosabb,mint a doki.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a dokimat kérdeztem meg, hogy kivel szeret dolgozni. Nagyon sokat köszönhetek a szülésznőmnek, de ha legközelebb is szülők akkor is fogadni fogok.

Tarifát nem beszéltünk, de 15000 Ft adtam. Ennyi volt.

Először a 20 héten beszéltem vele, hogy elvállal e, majd a 36 héttől jártam fel hozzá beszélgetni.

Jó babavárást és könnyű szülést.

2009. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!