Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elkérik a szemészeti papíromat...

Elkérik a szemészeti papíromat szülés előtt?

Figyelt kérdés

Rövidlátó vagyok, de szülhetek természetes úton, 3 éve megvizsgáltattam magam és kértem ilyen papírt a fiam születése előtt. De most nem volt még rá időm, hogy új papírt kérjek. Ha beindul a szülés, érdekel egyáltalán valakit ez a papír? Ha nincs meg, kitalálhatják, hogy akkor császározni kell? Járt így valaki?

Másik: 3 éve kontaktlencsével mentem be szülni, a kutya nem kérdezte benne van-e a szememben, nem mondták hogy vegyem ki, semmi. Pedig volt fogadott dokim. Végülis azzal a szememben szültem. Ez nem is számít ezek szerint?


2011. febr. 15. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezték amikor vették fel az adataimat (mivel rajtam volt a szemüveg), hogy hány dioptriás. Mivel én ezt a dokimmal már megbeszéltem, tudtam, hogy az én -1,5 és -2 dioptriámnál nincs gond, úgyhogy mondtam, hogy nincs szemészti papírom. Erre elkezd a nő kötekedni, hogy "ajjajj, hát miért nincs?". Mondom, mert a szemész doktornő szerint nem kell. Nem tudom, máshol hogy megy, nálunk figyeltek erre.
2011. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam terhesen szemészeten és nem kaptam papírt! Ha nem szülhettem volna rendesen akkor természetesen kaptam volna! Mivel nem volt semmi akadálya a sima szülésnek ezért csak szóban mondta a doktornő, hogy szülhetek rendesen!Ha megkérdezik mond meg, hogy a szemész mondta, hogy semmi akadálya!
2011. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor számít a papír, ha nem szülhetsz természetes úton. Fordított esetben senkit nem érdekel.
2011. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk fordítva sem érdekelt senkit. -10-es szememről vitttem olyan papírt, hogy bármi komplikáció esetén császár, mire közölték, hogy ez nem indok, senkit nem érdekel...
2011. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!